Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted vissza kell vonni a...

Szerinted vissza kell vonni a gyermekvédelmi törvényt a magyar kormánynak ?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 20. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
8%
#80: Megcáfoltalak, tényt közöltem, linket is adtam, de továbbra is ragaszkodsz a hülyeségedhez. Nincs értelme veled vitázni.
2022. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
#81 megnézted egyáltalán amit linkeltem? 😂 fogalmad sincs a pszichológiáról mint gyakorlati tudományról. Idióta
2022. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:

"Tessék, konkrétan ki van mondva, hogy a buzіk miatt nem adják.

Amúgy érdekes, mert írja is a cikk, hogy nem engedik a homoszexualitas népszerűsítését a suliban, a libsik szerint ilyet nem is akarnak"


A cikkböl:

"The European Commission said on Thursday it would hold back all 22 billion euros of EU cohesion funds for Hungary until its government meets conditions related to judiciary independence, academic freedoms, LGBTQI rights and the asylum system."

Magyarul:

Az Európai Bizottság csütörtökön közölte: visszatartja mind a 22 milliárd eurós uniós kohéziós forrást Magyarország számára, amíg kormánya nem teljesíti a bírói függetlenség, a tudományos szabadságjogok, az LMBTQI-jogok és a menekültügyi rendszer feltételeit.


Az eset:

[link]

[link]

2023. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!