Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik folyamatosan a...

Azok, akik folyamatosan a Fideszt vonják felelősségre a saját életük sikertelenségeiért, miért nem fejlesztik inkább magukat?

Figyelt kérdés

Magyarországon is vannak gazdag, sikeres, jól kereső emberek. Ez tehát azt jelenti, hogy a Fidesz kormányzása alatt is lehet valaki sikeres, ha értelmes, tehetséges és tesz a saját fejlődéséért.

Miért a kormányt hibáztatják azok, akiknek kudarc az élete? Miért nem tesznek inkább ellene valamit? Lehetne fejlődni, szakmát kitanulni, vagy ha annyira rossz Magyarországon, akkor nyelvet is tanulhatnának.


2022. dec. 24. 17:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Még előbb elküldenének, jobb hülyén.


Kiváncsi vagyok, hogy a fidesz amúgy ezeket a dolgokat mire fogja fogni, ha már nem lesz ellenzék sem.

2022. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
8-as: pl tanár, orvos, meg a többi haszontalan szakra gondolsz, ugye?
2022. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ember kitöl tanuljak szakmát szerinted a jó szakemberek majd az iskolába bohockodnak.Vagy pénzt keresnek aki meg nem ért hozá az el megy tanárnak aztán azzal sokra megy az ember.
2022. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek: ha egy 60-as IQ-val rendelkező gázszerelőből milliárdos lehetett pár év alatt, akkor mindenkinek sikerülhet :D


(Amúgy más is egy falusi házba képzeli a kérdezőt, valami szakközepes végzettséggel, lecsókolbászt falatozva? Szerintem a nyaralás nála valami közeli horgásztavat jelent, külföldön még nem járt.)

2022. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

> aki meg nem ért hozá az el megy tanárnak


Így van, ez a baj az oktatással. Ha nincs megbecsülve a tanár, akkor 80%-ban az megy tanítani, aki nem ért hozzá.

2022. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem a saját életük sikertelenségéért vonják felelősségre őket, hanem mert kifosztották, csődbe vitték az országot, lerohasztották az állami közszolgáltatásokat és tönkreb*szták a társadalmat évtizedekre előre.


Én pl. bruttó 1 millió Ft.-ot keresek, nem gondolom, hogy ez sikertelenség lenne, megélek belőle vígan, mégis k*rvára zavar, hogy ebből 335 ezret rögtön lenyúlnak SZJA+TB címén, aztán a maradékból még fizetem a 27% áfát mindenre, így a bruttó 1 millából kb. 500-at befizetek adóként, ezért cserébe pedig semmit nem kapok az államtól. Ha orvoshoz kell mennem, magánhoz megyek, mert az államiban már az időpontegyeztetéshez is időpont kell. Ha közlekedni akarok, autót kell használnom és fizetni a rakás adót rá, mert a tömegközlekedés a 200 ezres városban, ahol lakom, óránként egyszer közlekedő buszjáratokban merül ki. A közvilágítást reggel még sötétben lekapcsolják és este is csak akkor kapcsolják vissza, ha már koromsötét van jó ideje. A bűnözők szabadon garázdálkodhatnak felfüggesztett börtönökkel, az iskolákban nincs tanár és egyre hülyébb generációk jönneki... stb.


Na ezekért utáljuk a mocskos fideszedet.

2022. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Jönneki --> jönnek ki, mielőtt még belekötnél.

Telefonról írok, félrenyomtam.

2022. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"A 10 millió magyarból 3 millió már kivándorolt, 3 millió éhezik, 3 millió minimálbérért tengődik, 1 millió közmunkás. Van 10 ezer jól kereső ember, de azok fideszes haverok.


Mozdulj ki egy kicsit a négyfal közül kérdező, ne csak a kormánypropagandából tájékozódj!"


Apukám nagyon jól keres és nem fideszes haver.

2022. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%

#16

Már nem azért de ezt a "kifosztották az országot" történetet hogyan kell elképzelni? Mit loptak el és kitől, kit ért anyagi kár?

Az ország meg határozottan nincs csődben.


"a bruttó 1 millából kb. 500-at befizetek adóként"

Ez minden országban így van, és máshol sem kapsz többet érte.

2022. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Én ott leakadtam, hogy csődbe vitték az országot.

Érdekes, hogy lemaradtam a hírről, hogy Mo államcsődöt jelentett be.

2022. dec. 24. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!