Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy az ellenzékiek...

Most, hogy az ellenzékiek szerint diktatúra van, tudnak olyan magyarországi tüntetést mondani, amit a kormány szétlövetett a rendőrségével?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 20:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Még nem. De még nincs is igazán válság.
2022. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
11%

1-es, el kell szomorítsalak. Nem is lesz már olyan, amire vártok😂. Most egy kicsit drágább lesz sok minden, de a bérek követik majd apránként. Megáll az egész lassacskán. Tudom, hogy így nem lehet kormányt buktatni😂, de hát ez van.

Volt ennél rosszabb is a 90-es években, meg 2008 környékén.

2022. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de a tüntetők nem mis mennek olyan szintre hogy indokolt lenne. Ha elkezdenének autókat felgyújtani vagy szétvernék és megszállnák a közmédia épületét, esetleg összevernének pár rendőrt akkor nem lenne választása. Ennek nem sok köze van ahhoz hogy mekkora demokrácia van; pl Milosevics szerb diktatúrájában is lehetett tüntetni.
2022. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

"Ennek nem sok köze van ahhoz hogy mekkora demokrácia van; pl Milosevics szerb diktatúrájában is lehetett tüntetni."

Értem, tehát tüntetéseket erőszakkal, a rendőrség által szétveretni és szétlövetni nem diktatúra, de megvenni egy TV-t igen. Rendben.

2022. dec. 25. 21:00
 5/37 anonim ***** válasza:
5%
Dá.
2022. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%

@2, én viszont jó hírt közlök számodra: nem szomorítottál el :) Én személy szerint nem várok semmilyen balhét. Jön majd az anélkül is, ahogy mélyül a válság.

A többire meg csak annyit: nyugtával dicsérd a napot.

2022. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
6 - Ez még ugyanaz a balhé, ami már 10 éve folyamatosan eljön? Vagy ez most valami újabb?
2022. dec. 25. 21:06
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szerintem az ellenzékiek szerint nincs diktatúra. Legalábbis szerintem nincsen. Diktatorikus elemekkel is operáló illiberális és autokrata hibrid rezsim, talán így tudnám leírni a jelenlegi berendezkedést.
2022. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
13%

6-os, nem fog mélyülni a válság. A munkáltatók bért emelnek majd. Az aldi-ban 500 körül van a kezdő pénz 😂

Értsd meg, a vágyvezérelt gondolkodás tévútra visz. Nem biztos, hogy valójában úgy mennek a dolgok, ahigy pártközpontban a kommunikációs igazgató kinyilvánítja.

Nem tudom, dolgoztál-e már a 90-es években, szerintem nem😂. Én viszont igen, komoly infláció volt, 40%,körüli hitel kamat és..... évente kétszeri béremelés😂.

Ez lesz most is, a gazdaság nem állhat meg.

2022. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
10%
"Diktatúrázós" balosok most: "A program nem válaszol."
2022. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!