Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mennyire szabad és egyenlő...

Az mennyire szabad és egyenlő világ, ahol az LGBTQ-lobbi már a szavak jelentését is megváltoztathatja?

Figyelt kérdés

[link]


Engem ez leginkább az orwelli diktatúrára emlékeztet.



2022. dec. 27. 05:52
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
2022. dec. 27. 05:52
 2/31 anonim ***** válasza:
20%
Gyo-gyííí
2022. dec. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
Melyik az az igazság, ami fáj kérdező? Ami odaát van?
2022. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%

Mi lmbtq-sok csak azt szeretnénk, ha mindenki úgy használhatná a pöcsét, ahogyan jó neki.

Igyekeztem a te szellemi szinteden megfogalmazni a választ.

Remélem megértetted, és a jövőben a sajátoddal játszol.

2022. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%

4esnek, tuti igaza van, én azért lmbtqsként leirnám, hogy igy is úgy használjuk, ahogy jó nekünk, viszont mi nem szeretnénk politikai ellenség lenni és kiváltképp azt nem szeretnénk, hogy egy olyan kormány támadjon minket, aminek a többségét adó párt tele van hozzánk hasonló személyekkel.

Élni szeretnénk, szabadon, úgy, hogy senki se szóljon bele, kivel mit csinálunk és milyen bugyit hordunk.

2022. dec. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
4: ideértve a pedofilokat is?
2022. dec. 27. 08:08
 7/31 anonim ***** válasza:
42%
Legfőképp a pedofilokat.
2022. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy tudom, hogy a templomokban ezt a mesterséget, már évszázadok óta gyakorolják, szóval, a pedofiliának már kiforrot gyakorlata van az egyházban, azt max megszűntetni kellene, nem tovább hagyni!
2022. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Amúgy gondoltam, hogy ki fogjátok kerülni megint a kérdést, ahogy csak lehet.

Az elfogadásba nem tartozik bele, hogy belenyúltok a nyelvtanba, szavakat írtok át, ennek semmi köze az egyenlőséghez. Ez leginkább diktatúrára hajaz.

2022. dec. 27. 08:16
 10/31 anonim ***** válasza:
23%
Az a legjobb kérdező, ha kiirsz egy kérdést, akkor egyből meghagyhatnád, hogy milyen válaszokat szeretnél pontosan, igy nem fogunk csalódást okozni és egyből megválaszolhatnád saját kérdésed is! Mindenkinek jobb lenne.
2022. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!