Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyert volna az ellenzék, a...

Ha nyert volna az ellenzék, a Márki-Zay Kormány jobban kezelné a válságot?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván a tény az tény, válság lenne így is úgy is. Viszont az EU-val szemben jobb pozícióban lennénk azzal, hogy egy tiszta lappal induló kormányunk lenne és nem olyan akinek a korrupt kapzsisága miatt szopik az egész ország.


Amúgy a Fidesznek alapból nincs semmi válságkezelése, kormányzása, csak ad-hoc jelleggel intézkednek aztán vagy bejön vagy visszavonják és jön helyette másik random intézkedés. Nyilván ez is könnyen ment addig amíg volt ingyen pénz.

2022. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy én már 5-8 éve is azt mondtam mindenkinek, hogy persze hogy fejlődünk de ez nem a Fidesz munkája hanem az EU pénze és elég megnézni, hogy bármi ami épül ott van mellette az EU-s tábla olyan irgalmatlan támogatási összeggel amiből amúgy 3x is felépülhetett volna az adott dolog.


Már akkor megmondtam hogy nézzük meg mi lesz itt ha kifutnak a támogatások. És tessék, amint elzárták a pénzcsapot, a "száguldó" gazdaságunk úgy esett pofára, hogy csattant.


Így lenne ötösöm a lottón.

2022. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!