Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak balliberális gyurcsányi...

Vannak balliberális gyurcsányisták a határontúli magyarok között?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztam olyannal.

2022. dec. 29. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Vannak.
Nincsenek.
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Èn ismerek párat.
2022. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Határontúli magyar vagyok, igaz már jó ideje Magyarországon élek, de a határontúl élő rokonaim is utálják Orbánt...Itt se hülyék az emberek, látják, hogy mit csinál az az elmebeteg...Ettől még nem fogjuk Gyurcsányt isteníteni, de Orbántól szerintem már nincs lejjebb...
2022. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél millió olyan ember él Romániában, aki magyarnak vallja magát. Ezek közül 160.000 ember adott le szavazatot 2022-ben. Még ha feltételezzük is, hogy 90%-a a Fideszre szavazott, akkor is azt látjuk, hogy a romániai magyaroknak kevesebb, mint 10%-a támogatja ezt a hazug trógert. Mivel ez a te meszes kis agyacskádban azt jeletni, hogy nyilván gyurcsányisták, így egyértelmű, hogy a romániai magyarok többsége balliberális gyurcsányista.
2022. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki határon túli magyar, még nem biztos, hogy nacionalista és jobboldali. Biztos létezik konkrétan dk-s is, még ha nem is nagy létszámban.
2022. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy részük nem szavaz mert tudják, nem fogja az életüket befolyásolni.
2022. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!