Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A relkamok mért korhatárosak...

A relkamok mért korhatárosak a Tények a tv2ön miért nem?

Figyelt kérdés
A múltkor végig mutatta egy srác halál tusáját ahogyan a lépcsőházban 20 kés szúrással megölik majd végis csuszik a padlón és holtan összeesik. Lelkileg megviselt rendesen. Miért nem 18+os a tények?

2022. dec. 31. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem nézek TV2 nem akarok agymosott lenni…
2022. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

1.

Helyette rtlt nézel és ugyanúgy agymosott leszel.

2022. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam; mármint nem pont a tények kapcsán, hanem általában. Azok után, hogy rettentően meg akarták védeni a gyerekeimet a melegektől, kicsit érzekenyebb lettem arra, hogy ha kapcsolgatják a tv-t simán ráfuthatnak mindenféle korhatár nélküli akciófilmekbe délután háromkor is.
2022. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
2, ja, mert ez a két adó van. Miért fogyi minden jobbos?
2022. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

“ Helyette rtlt nézel és ugyanúgy agymosott leszel.”


Ha-ha-ha


Azt se nézem. igaz inkább libsi vagyok, de utálom a híradókat, lehangol… Disney+-nézek ha mese/filmet nézek.

2022. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Őszintén szánom azokat az embereket, akiknek van netük+mobil/gép, és tévét néznek.

Soha nem fogom megérteni, hogy miért jó a kik*rt agymosást nézni, a reklámokat, meg a szándékosan félelemben tartó híradókat, stb, amikor a neten csodálatos természetfilmek, ismeretterjesztők, vígjátékok vannak.

2022. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2


“ Helyette rtlt nézel és ugyanúgy agymosott leszel.”


Inkább..Helyette bármelyik tv csatornát nézed;ugyanúgy agyamosott leszel.

2022. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyáztok itt, hogy melyik tv erősebb agymosó, de a helyzet az, hogy ha nem kérdőjelezed meg azt, amit mondanak neked, akkor agymosott leszel így is úgy is, tök mindegy, hogy tv-t youtube-ot, netflixet nézel-e.
2022. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Relkamok, az mi?
2022. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Reklámok akart lenni.
2022. dec. 31. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!