Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszett a 2022-ben Mini...

Hogy tetszett a 2022-ben Mini Feri által bemutatott Gyurcsány show?

Figyelt kérdés
Piros lett a paradicsom, nem sárga. Magyarország előre megy, nem hátra!
2022. dec. 31. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Zs kategóriás reklám…


Legalább hívhattak volna egy Hollywood-i producer/rendezőt ha nagyot akartak volna alkotni… de sajnos a fideszeseknem a snassz dolgokra van igény

2022. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarország előre megy.

Nem, hátra!

2022. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a jobboldali konzervatív keresztény szellemi elitnek ez a szintje. Győzike meg KisGrofo.
2022. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a Fideszt, de én sokat nevettem rajta. Irtózatosan igénytelen, írok pár példát.


-Csomószor elmondja a narrátor, hogy Karácsony azt üzeni a dugóban neked, hogy szállj ki a kocsiból, és menjél gyalog. De az is sokszor elhangzik, hogy Gyurcsány a főnök. Mármint hogy nem MZP, nem Klára, hanem GyF.


-Hiányzik a forrásmegjelölés, például hogy Karácsonytól nem vágták be, hogy mikor mondta ezeket, se MZP nél. Tehát nincs forrásmegjelölés. Ismerve a fideszt, hazudnak, de nem kerestem rá pl arra, hogy Karácsony mondott e ilyet, MZP ről tuti hazudnak.


-Irtó ciki, hogy pl amikor Gyurcsány a kalapjából kiveszi MZP-t, vagy amikor a kartonlap MZP és Klára egymásnak esnek.


-A miniferi része undorító is, de azok a bőrmacskák és furcsa kinézetű lényeknél nem is furcsa ez.


Zárójelben megjegyzem Toroczkai se nagyon szokott forrástmegjelölni, csak beszél, de nem bizonyít. De sokaknak ő hiteles. xDDDD

2022. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!