Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Betiltanád a tűzijátékot,...

Betiltanád a tűzijátékot, petárdát a kutyák miatt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom.
77 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
33%
Inkább a kutyákat tiltanám be.
2022. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
90%
Van kutyám, de nem tiltanám be a tűzijátékot, pedig nem nézem és nem is élek a használatával, pedig az egyik kutyám nem szereti a hangját, bújik hozzám.
2022. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
89%
Nem tiltanám be,egy évben egyszer ki lehet bírni,de tartsák be a szabályokat a durrogtatók is.
2022. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
28%
Számomra az az érdekes ezzel kapcsolatban, hogy ebben az országban az ellenzék szerint mindennek az ára 2-5-szörösére nőtt. Ennek ellenére naplemente óta folyamatosan hallani a tűzijátékok durrogását és még hol az éjfél. Emellett ebben a mérhetetlen szegénységben melyben élünk hogy lehet az, hogy valakinek még van pénze pirotechnikai eszközökre.
2022. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
62%
4) fidesz oligarchia, fideszközeli személyek.Egyéb kérdés?
2022. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
68%

#4

Látom te azon egyszerű emberek közé tartozol, aki ha lát 50 embert egyszerre egy boltban akkor azt mondja hogy tömve a boltok, nincs szegénység jó világ van. Ugyanez is azt jelenti hogyha a 10 millióból 10ezer egész nap durrogtat, akkor Magyarországon biztosan rohadt jó világ van!

2022. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
30%
Inkább a hülyéket tiltanám be, akiknek szüksége van a tűzijátékra.
2022. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
20%
Nem is tudtam, hogy Budapesten mindenki Fidesz oligarcha és Fideszközeli személy. De akkor ki választott itt ellenzéki országgyűlési képviselőket és főpolgármestert?
2022. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
16%

Egyébként hogy arra is válaszoljak, ha látok 50 embert a boltban. Ezen az oldalon még a kampányidőszakban védtem a rezsicsökkentést, amikor mindenki azzal jött, hogy Ben tartható fenn és be kell vezetni a piaci árazást. Saját példám említettem, hogy elektromos hőtárolós kályhákkal fűtök és rosszul érintene az áramár emelkedése és azt is mondtam, hogy szerintem a rezsicsökkentés eltörlése nem az ún. gazdagot fogja rosszul érinteni, hanem az elavult fűtési rendszerrel rendelkező szigeteletlen házban élőket. Majd most, hogy megtörtént az ellenzéki álom és sávos az áram és gázár, most hirtelen egyrészt mindenki azt állítja magáról, hogy beleesik a 767 forintos gázárba. Na most lehet én azt mondom, hogy a plázák tele vannak, de az csak mondjuk néhány száz ember akit látok, vagy amikor autózom a dugóban hány embert nem látok, aki letette az autót, mert már nincs pénze kifizetni a benzint, és vajon hány ember fagyoskodik jelenleg, mert nem tudja kifűteni a házat, de a választás előtt az, hogy én tudom kifűteni, egyedi jelenség és egyéni szociális probléma volt az ellenzék támogatóinak körében.


Most pedig nyilván itt Pest szépen a kádárkockás kertvárosban él minden Fideszes oligarcha és ők tűzijátékoznak.


Hogy őszinte legyek ezek az ellenzéki magyarázatok és a hozzájuk kapcsolódó sivalkodás, hogy minden a kormány miatt rossz, már unalmas.

2022. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
69%

Nem tiltanám be,de szigorítanék rajta és vetnék ki rá adót.

Illetve, köteleznék mindenkit,hogy zárja be a kutyát, macskát ilyenkor.

2022. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!