Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pénzemet átváltottam Euróra,...

Pénzemet átváltottam Euróra, erre folyamatosan csökken az Euró árfolyama. 420-ért vettem most meg már csak 397ft-ér. Megváltozik ez a trend és újból sokat fog érni az Euró?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki erre biztos választ tud adni, az a lottó nyerőszámait is meg tudja mondani.
2023. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nem szabad bedőlni annak, amikor arról beszél egy haladó, hogy azonnal váltsd át a forintodat. Nem egy portál annyit írt november közepén, hogy ez elhamarkodott döntés jelenleg. Igazuk is lett.
2023. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A forint trendje a folyamatos romlás. Attól hogy vannak átmeneti kisebb erősödések, az csak átmeneti...
2023. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát legalább svájci frankra váltottad volna...Az legalább stabil...
2023. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt jó hülye döntés volt.

Másrészt valutába fektetni rövidtávon szinte sosem kifizetődő. Normális körülmények között is évek kellenek, hogy megtérüljön, de tekintve, hogy te egy csúcson váltottad át, így még több. Térjünk vissza erre 3-5 év múlva.

2023. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Ismerkedj, haverkodj vezető, fideszes politikusokkal, mert ők valutáznak. Ők tudják, hogy mikor, melyik, hülye nyilatkozatukra fog a forint zuhanni, vagy épp erősödni(ez a ritkább)
2023. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Vagy ott van MZP meg Karácsony és haverjai. Ja, bocs, ők nem valutáznak. Utalgatnak. Az deviza. USD.
2023. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Sokan vannak hasonló helyzetben, kérdező, hogy pánikban váltottak, mert a mekkmester kormánynál nem lehetett tudni, merre megy a forint.


Most erősebb, de azért hosszabb távon gyengülhet még.


Mindenesetre az alapszabály, hogy ne egy kosárba tegyünk minden tojást. Nem árt devizát tartani, de ne mindent abban, mert az ugyanolyan rulettezés, mint mindent forintban tartani.

2023. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig hosszútávon gyengült a forint, de nem vagyok jós. Viszont nem ebből fogsz meggazdagodni, az szinte biztos.
2023. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni egy chartot, mondjuk 2007-től, akkoriban 250-260 körül volt 1 euro. A forint folyamatos trendben gyengül az euróhoz képest. Az euro folyamatosan újabb és újabb csúcsokat ér el és így elértünk napjainkig. Most, ebben a percben 395 az euro. De ki tudná megmondani, hogy ez csak egy korrekció és irány az 500,vagy tartósan erősödik a forint. Soha nem kereskedtem a forexen, nem foglalkoztam devizával, csak részvényekkel, de ha egyszer arra adnám a fejem, akkor csakis a forint ELLEN kereskednék. Mert nagy igazság, hogy trenddel szemben nem kereskedünk.

Úgyhogy nem biztos, hogy butaságot csináltál, de ezt nem lehet biztosan megmondani!

2023. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!