Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Hahó despota Illibek


[link]


Mit szóltok; az átlag feletti teljesítményt nyújtó tanárok pluszpénzt kaphatnak, ugyanakkor akik átlag alatt teljesítenek, azoknak akár csökkenthetik is illetményeiket.



Tehát gondolom a Fideszes kutyik biztos előnyben


2023. jan. 4. 17:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Azta Q ennyi sötétséget…


Tehát ezek mindenkit is át akarnak nevelni?


Spicli törvény is lesz ?


Tényleg jobb ha lelépek

2023. jan. 4. 17:40
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

#11

Szerintem is. Pakolj! Csá! Sose gyere vissza!

2023. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A bíróságokon is ez megy. Pofára megy a pontozás, a csókosnak megy az emelés a többiek meg le vannak ejtve.

Ez konkrétan arról szól, hogy egymás ellen ugrasszák a tanárokat, és azt mondhassák, hogy hú mekkora béremelést adtunk, miközben az egyik zsebéből kvieszik a bért és átrakják a másikba.

Arról nem is beszélve, hogy hajmeresztően ostoba feltételek vannak megszabva, mint: "Hány gyereket vitt tanulmányi versenyre." Most akkor versenyeztessem az egész osztályt, akkor is ha tök hülyék hozzá, mert akkor jó tanár vagyok? Így a Fazekasban tanítók jobb pontszámot fognak elérni, (és magasabb fizetést) mint azok akik a leszakadó területeken tanítanak, vagyis még tovább tágítjuk a különbségeket a társadalmon belül, miközben az oktatás célja az lenne, hogy ezeket kiegyenlítse.

Meg hogy havonta háromszor el kell vinni a gyerekeket valahova. Akkor konkrétan egy szabad hétvégéje lesz a tanárnak?

Teljesen elfogadhatatlan ez a rendszer, én csak azt várom el a tanároktól, hogy adják be végre a felmondásukat, az itteni hazaáruló, értelemellenes jobboldali prolik meg majd verhetik a fideszes igazgató asztalát, hogy mi az, hogy nincs ki tanítsa a gyereket. Ennek a primitív népnek ez kell, hát akkor ez lesz.

2023. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#11 Ajánlom, hogy lépj le, a tanulatlan féleszű bugrisok majd Európa vezető hatalmává teszik az országot. Hidd el mindenki jobban jár.
2023. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"van aki ugyanilyen munkakörben 350 et kap és nulla prémium."


Legyen 350.000 a kezdő tanári bér is, és akkor maradhat a pontozás. A jól teljesítőknek meg mehet az 500.000 akkor.

2023. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Dolgoztam olyan cégnél 6 évig, ahol évértékelő volt minden januárban és az alapján kaptad a fizuemelésed. Nem támogatom. Nem mondom, hogy nem volt kivétel, de többségében arcra ment az egész értékelés, aki csókos volt, vagy nyalt a főnökségnek, azok lettek mindig a legjobbak. Ez csak fokozta a bérfeszültséget. Szóval semmi ilyen pontozós baromságot nem támogatok.
2023. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szülőként mondom, hogy ez hatalmas baromság.


Olyanokat írtak, hogy a gyerekek is értékelnék a tanárokat. Hát nekem két gyerekem van, 4 év van köztük, így ugyanaz lett a felsős osztályfőnökük. Míg a nagyobbik fiam oda volt Ildi néniért, aki egy nagyon korrekt, kedves tanár, addig a kisebbik utálja őt. És nem azért utálja, mert rossz tanár lenne, hanem mert a kisebbik gyerekem zsigerbőln gyűlöl mindent, ami az iskolához kapcsolódik. Pedig kedves tanárai vannak, de neki egyszerűen nem való a tanulás. A bátyja már oviban is szívesen töltötte ki a kis foglalkoztató füzeteket, a kisebbik fiam viszont semmi olyan tevékenységben nem akart részt venni, amihez egy helyben kell maradni.



Szóval azt a tanárt fogják megszivatni, akinek alapból problémásabb diákjai vannak és többet küzd velük.

2023. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#11

Szerintem is. Pakolj! Csá! Sose gyere vissza!“


Így lesz :)


Nektek meg jó pontrendszert…


Amúgy chip is lesz ? Nem lepődnék meg 😂😂😂

2023. jan. 4. 18:05
 19/20 A kérdező kommentje:

#11 Ajánlom, hogy lépj le, a tanulatlan féleszű bugrisok majd Európa vezető hatalmává teszik az országot. Hidd el mindenki jobban jár.”


xD Hát hogyne. 2030.-ban “Fidesz Királyság” lesz Európa motorja, főleg hogy akkor már Európa vlszg tiszta energiát fog használni 🤣🤣🤣

2023. jan. 4. 18:08
 20/20 A kérdező kommentje:

“ 82%

Helyes!

Az én munkahelyemen is konkrétan teljesítményre szabják a bért.

Én nettó 500 át kapok plusz prémiumot, van aki ugyanilyen munkakörben 350 et kap és nulla prémium.”


Csak nem NER cégnél vagy ? Kell sokat 😛🤤

2023. jan. 4. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!