Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a kedvenc politológusod,...

Ki a kedvenc politológusod, politikai elemződ mostanában? És miért?

Figyelt kérdés
Számít-e ennek megítélésében, hogy melyik oldalra szavazol és hogy melyik oldali elemzőről beszélünk, már ha ezt meg lehet mondani?

2023. jan. 7. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hazai ügyekben Konok Pétert szeretem, nemzetközi ügyekben komolyabb témák esetében Yanis Varoufakist szoktam meghallgatni, kevésbé komolyabb, elsősorban amerikai témákban pedig Hasan Piker politikai twitch streamert szoktam nézni.
2023. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Amikor valami vérbalos műsort úgy kezdenek: Konok Péter történész, én mindig azt hiszem ez valami paródia. Aztán rá kell jönnöm, hogy nem. Ez a baloldal szellemi szintje. Ha egy alkoholista képes 50 percig ülni a széken, akkor kap valami titulust (történész, professzor, kvízmester).


Ha Konoknak tényleg diplomája van, na az a 40 évvel ezelőtti hazai oktatásügy igazi szégyene.

2023. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Konok nem is politológus és elemzőnek sem nevezném (még). Hírtévén melyik vérbalos műsorra gondolsz, amiben évekig Konok Péter volt meghívott? Egyébként úgy szidja a baloldalt hogy fel sem tűnt hogy balos eddig. Alkoholisták pedig bőven akadnak mindkét oldalt: csak hogy ne baloldalra tekintsünk csak - Bayer Zsolt, Pesty László..
2023. jan. 7. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Semmire tartom ezeket a politikai megmondóembereket, mint Puzsér, Hont, Konok, Vona, Ceglédi stb. Szánalom, hogy emberek ebből meg tudnak élni.
2023. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Bőven?:))) 2?:) Atv ÖT c. műsora. Segítek, mert látom nem vagy képben:)

Konokot én sem nevezném elemzőnek (sem).

Amúgy igaz. Ő pénzért bárkit is szid.

2023. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.

Segítek Hír tv Szabadfogás c. műsor csak hogy képben legyél...

https://www.youtube.com/watch?v=Nw8jwWQxSPs


De mindegy látom a tisztánlátást nem mérte bőven nálad az Úr!

2023. jan. 7. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

6 nem gondoltam, hogy vissza akarsz menni a történelemben. A balosok szerint azt nem szabad:)


Nem látsz te semmit szerencsétlen:) De nem baj, ide ez az agy épp elég, legalább nem lógsz ki a sorból:)

2023. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez folyton változik, de azért Lánczi Tamás, Mráz Ágoston és Kiszely Zoltán szerintem kiemelkedik a mezőnyből. Kiszelyben speciel azt szeretem, hogy minden témában otthon van a legapróbb részletekig, legyen szó belpolitikáról, energiapolitikáról, vagy épp a spanyol választási rendszerről. ...de hogy ellenzékieket is mondjak: Ceglédi Zoltán már akkor az egyik kedvencem volt, amikor még a Fideszt szidta, mert intelligensen és jó humorral fűszerezve tette. Csuhaj Ildikót is kedvelem, bár ő inkább újságíró, mint elemző. Fodor Gábor szerepléseire is mindig odafigyelek: tetszik, hogy mindig higgadt tud maradni és nem áll be az egyirányú agresszív ellenzékiek népes táborába.
2023. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!