Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aranybulla imdb-n 1.1 ponton...

Aranybulla imdb-n 1.1 ponton áll, ennek politikai okai vannak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Lesz még alacsonyabban is :D
2023. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
1%
Gondolj bele : ennyire egyik nemzetben sincsenek a sajátjaik ellen. Vajon ők tényleg magyarok ? 🤔
2023. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Alex Fly ***** válasza:
86%
Nem. Mint film, kb. ennyit ér...
2023. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Mint 8 eve hagyomanyorzessel foglalkozo szemely mondom, hogy a megjelenitesben a tortenelmi hitelesseg reszletekben sincs meg.Rettenetesen igenytelen es koridegen a legtobb jelmez es diszlet.


En amugy azt tartom szomorunak hogy normalis, objektiv kozbeszed megszunt. A fideszesek kotelezoen imadjak a sorozatot "mer a magyar mútró szól" a nem fideszesek meg kotelezoen utaljak.

2023. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Mivel már azelőtt is 1.1-1.3-on állt, hogy vége lett volna (de még 25-én is), biztosan.
2023. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha sok értelme lenne az értékelősdinek, aki akarja úgy is emgnézi aki meg amugy sem akarja az sem a pontok maitt fogja.
2023. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Én megnéztem, de nem pontoztam. Én egy kettest adnnék rá. Ezt review bombingnak hívják angolul, így jár az, aki felhúzza a nézőit. Olyanokat mondtak, hogy a Trónok harca látványvilágával vetekszik, utána csodálkoznak, hogy megkapják a magukét.
2023. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
72%
Az értékelés egyedüli felelőse a tehetségtelen Mr. Beka Kálmán (alias rákosi filippino). Nagyon sok közpénzt eltett a zsebébe a tehetséges magyarok elől, csak azért, mert k.v@ hosszú és erős, már sötététbarna nyelve van.
2023. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!