Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Márky-Zay...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek Márky-Zay új pártjáról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék még arra is, szerintetek milyen sikereket, eredményeket fog elérni a párt a jövőben ?Hogyan alakul a sorsa ? (pl bejut e vagy nem összefog e valakivel, és ha igen kivel)

Illetve tetszik e neked a párt, szimpatikus vagy sem, és ha nem, hogyan lehetne jobbat csinálni ?


[link]


Itt egy link az új pártról, ami segíthet a válaszban.



Bocsánat, ha hosszú voltam, de érdekel a téma.

Köszönöm a válaszokat előre is, szép napot nektek.



#Márky-Zay Péter új pártja
2023. jan. 10. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Hiánypótló. Az ellenzéki kudarcok fő oka, hogy nem elég színes a választék. Hajrá.
2023. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Normál esetben egy tök másik országban üdvözlően hat, minden, ami közélettel foglalkozik és próbálja jobbá tenni azt, ebben az országban én nem pocsékolnám az életem erre a szrra, inkább fagyoskodnék a tüdőnlőtt nyugaton valahol.
2023. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet MZP-t szidni, hogy nem jól fogalmaz, de amit mond, az nem hülyeség. Az átlag magyar egy mondatot nem tud helyesen leírni, de kárörvend azon, ha ő felcserél egy szót. Én követem a munkásságát és a pártjára szavaznék. Végre valami fény az Orbán-Gyurcsány idióta duó eltűntetésére.
2023. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát amíg fizetik ezt nyugatról had legyen, csak ne az én pénzemet verje el
2023. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Szerinem nem a fogalmazással van gond. Szerintem MZP-nek sem terve, sem koncepciója, sem elvei, sem elképzelése nincs.

Ha ezek meglennének, menne a fogalmazás is.


Egyvalami van: amerikai támogatói és megbízása.

2023. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szent Orbán Viktor és Szíjjártó Magasságos Péter megvéd minket ezzel a Tajwant fenyegetö háborús veszélytöl. Engedelmesen eladja az országot kínának, ezzel megvédve a magyar nemzetet. Plusz amíg ez végbemegy mindíg lesz kihez alamizsnáért folyamodni.
2023. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hypno ***** válasza:
92%

Ha egy mozgalom politikai tényező akar lenni, szükségszerű hogy párttá alakuljon, mert a választásokon csak ilyen formációk indulhatnak.


Ez történt a Momentummal is.

Hogy az MZP féle társaság életképes párt lesz vagy sem, azt majd a jövő eldönti, de ott még nem tartunk.


Hogy a mandíner ezt miként adja elő az nem érdekel különösebben, mert akkor is hazudnak és ferdítenek amikor semmi értelme.

2023. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve tetszik e neked a párt, szimpatikus vagy sem, és ha nem, hogyan lehetne jobbat csinálni ?"

Tekintve hogy még meg sem alakult, ezekre a kérdésekre igen nehéz válaszolni...

"Itt egy link az új pártról"

A link egy fideszes propaganda laphoz vezet, ami még a szokásos hazudozás mellett is megemlíti, hogy egyelőre NINCS bejegyezve a párt, aminek megalakulását még MZP sem jelentette be, ahogy nem tudunk semmit a párt irányvonaláról, a pártprogramról, a vezetőkről és a tagokról sem. De végülis ha a VÁRHATÓ nevére gondolsz, akkor az tetszik, mást meg egylőre nem tudni róla :D

2023. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!