Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai Bizottság miért...

Az Európai Bizottság miért egy nem létező problémára ad pénzt?

Figyelt kérdés

Az Európai Bizottság "érzékenyítő" programra adott pénzt feleslegesen egy gyakorlatilag nem létező problémára.

Ahogy én tapasztaltam az embereket csak azért éri bántás mert kövérek,szemüvegesek vagy éppen szegények.Senki nem foglalkozik az eltérő szexualitásúakkal,nem is való ez a téma a munkahelyekre,iskolákba.

Kövérek,szemüvegesek,szegények sokkal többen vannak miért nem irántuk érzékenyítenek az NGO-k?


[link]



2023. jan. 14. 13:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas már ez a melegtéma. Miért ezzel foglalkozik állandóan az EU?
2023. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
89%
21-es Ezzel nem az EU foglalkozik, hanem a maffiafőnök használja gumicsontnak. Amúgy jó reggelt, jó hogy észre sem vetted, hogy a korábbi hozzászólók éppen telibe bebizonyították, hogy végig hazudtak nektek, amikor a nemátalakító műtétekről hazudoztak össze vissza.
2023. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Strawman Argument h8er ***** válasza:
88%
Hát én egy meleg, szemüveges férfi vagyok. Az elsőként említett tulajdonságom végett általános után már nem is nagyon piszkáltak. A homoszexualitásom meg nagyjából mindenki előtt titok, egyértelmű okok miatt.
2023. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!