Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak ma, (városi...

Kire szavazzak ma, (városi polgármester választás)?

Figyelt kérdés
Én a jobbikra gondoltam, de anyám azt mondja, hogy akkor az mszp nyer, mert a fidesz esélyeit rontom, de ha a fidesz sem az ország érdekeit nézi, akkor mégis mi legyen?
2010. okt. 3. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ne anyád mondja meg, ne is más hanem te, ahogyan érzed ;)
2010. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen a Jobbikra. Ha mindenki úgy gondolkodna mint a kedves mama akkor a Jobbik nem kapna szavazatot és persze hogy vagy a fidesz vagy az mszp nyerne.
2010. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Az LMP-re szavazz. A rendszerváltó pártokra hatalmas blődség lenne szavazni, tekintve, hogy 20 évig nem csináltak semmit, a Jobbik pedig balkáni körülményeket vezetne be.
2010. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És mi bajod a balkáni körülményekkel?
2010. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd ha itt kérdezel, itt is mindenki más véleményen van, ami teljesen normális,hiszen mindenkinek szuverén joga kire szavaz. Te is arra szavazz, akit te gondolsz, ne más véleményére halgass.
2010. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

"És mi bajod a balkáni körülményekkel?"


Költözz Szerbiába!

2010. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

De tényleg, mi a bajod, a Balkánnal, meg Szerbiával.....nem vagy te egy kicsit rasszista, kedves LMP-s barátunk?


Kérdésre válasz:

Tényleg NEKED kell eldöntened, h kire szavazz, nem másnak!!!

2010. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

"nem vagy te egy kicsit rasszista, kedves LMP-s barátunk?"


Egyszerű megfigyelésből látom, hogy Nyugaton jobbak az életkörülmények, tudományosabb az emberek gondolkodása, fejlettebb a technika és kevesebb az erőszak, mint olyan országokban mint Szerbia.


Én ebből logikusan azt a következtetést vonom le, hogy a Nyugat a követendő példa. És ezután hívhatsz bármilyen "-istá"-nak, nem érdekel.

2010. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha tehetném, én az Antifaszisták Magyarországi Demokratikus Pártjára adnám le a voksomat. Csak hát sajnos hiába országos párt, nálunk még nem indít jelöltet. Pedig én sem szeretem a faszt, így én is antifaszista vagyok.
2010. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Költözz Szerbiába!"


Miért költöznék? Attól hogy nincs bajom a balkáni körülményekkel még nem fogok költözködni. Vagy te elköltöznél mondjuk csak azért Afrikába mert imádod a négereket?

2010. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!