Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi helyzetben a...

A jelenlegi helyzetben a legjobb döntés lenne egy újabb minden eddiginél hatalmasabb tüzijéták, az alábbi okokból kifolyólag?

Figyelt kérdés

Magyarországon hatalmas az infláció, ez ígyis úgyis maradni fog. A legtöbb ember érzi a saját bőrén, én egyetemista vagyok és a szüleim tartanak el, így én továbbra is ugyanúgy táplálkozom, de sok a lemondás sokaknál. Mivel a hatalmas infláció marad, és egy tüzijáték összege érdemben nem növelné, így ha ebben a válságos időkben egy minden eddiginél pompázóbb tüzijátéknak lehetne a nép szemtanúja , az életre szóló élmény lenne a nézőknek, minden eddiginél jobban esne az embereknek, összekovácsolná a nemzetet. Az emberek a saját bőrükön éreznék Orbán Viktor hazaszeretetét. Átmenetileg ha valaki nem tudja megoldani a háziállatai biztonságát, leadhatná az állatorvosoknál.


A jelenlegi infláció a szankcióknak köszönhető, és hogy a brüsszeli bürokraták nem adják oda a nekünk járó pénzeket, szimplán csak bosszúvágytól vezérelve. Szemben Orbán Viktor ezeknek ellenére is jól kormányoz, de így még jobban érezhetnénk az ő hazaszeretetét is.



2023. jan. 17. 16:22
1 2
 1/13 konteós ***** válasza:
76%
hatalmas tűzijáték kéne amit nevezhetnénk forradalomnak is :D
2023. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit szívtál, kaphatok?
2023. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

És ha leadjuk a háziállatainkat mindannyian az állatorvosoknál ideiglenesen, akkor az állatorvosok aközben hogy fogják élvezni ezt a hatalmas csodát?

Jogosan éreznék kirekesztettnek magukat! Vagy a megkülönböztetésből fakadó lelki sebek gyógyítására kapnának kedvezményt az államtól a dilidokihoz?

2023. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Trollpozotív kérdés, "Mivel a hatalmas infláció marad, és egy tüzijáték összege érdemben nem növelné" - itt vesztettem el
2023. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Szóval az emberek a bőrükön éreznék a tüzijátékot.

Az para.

Anyádra lőjj tüzijátékkal, ne a tömegbe.

2023. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ígyis úgyis válság van, az életre szóló élmény kell ide, sokkal jobb lenne ha lenne egy mindennél nagyobb tüzijáték. Ellenérvetek nincsen, csak a szokásos libsi poénkodós fikázás?
2023. jan. 17. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként te tényleg ennyire élvezed a tüzijátékokat?

Mert én őszintén 10 éves koromban még kedveltem... de azóta... hát... színes meg hangos, de kb ennyi, számomra semm ielnyűgöző nincs benne.

Cserébe durva mennyire disztopikus a városkép utána, amikor ködként ül meg a füst az utcákon:D Az mondjuk libabőrös tud lenni:D

2023. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bekapcsolták az atlétikai stadionon az éjszakain világítás, ha az számít ;) Menj ki a Duna-partra!
2023. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Beteg vagy! Pszichésen! :D

De hogy válaszoljak is: a környezetszennyezés minden ipari méretű válfaját kategorikusan elutasítom, ellenzem!

Nem vagyok egy eltúlzott környezetvédő, de a tűzijáték egy teljesen felesleges és a környezetet súlyosan szennyező rongyrázás!

2023. jan. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egyetértek a hetessel és a kilencessel. Na meg miért lenne jó, ha tűzijátékra szórnánk a pénzt? Hidd el, attól, hogy még többet lődöznének (a kutyám így is egész éjszaka remegett) kicsit se lenne összetartóbb a nemzet.
2023. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!