Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Értelmes alternatíva 2024-re?

Értelmes alternatíva 2024-re?

Figyelt kérdés
Valaki mondjon már egy olyan alternatívát, ami nem a Gyurcsány meg Karácsony szint, hanem új, lendületes és nem az ország elszennyezése, a természeti kincsek kiárusítása, a saját vagyon összeharácsolása a célja.. Mert ilyet nem tudok. Senki olyanra nem akarok szavazni, aki az elmúlt 30 év mélyrepülésében benne volt.
2023. jan. 21. 08:14
 1/7 Sulek Péter ***** válasza:
97%
Talán Magyar Kétfarkú kutyapárt. Viccnek indult,de szerintem komolyabban vehetőbbek,mint a többi.
2023. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Holló Rend
2023. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Mi Hazánk.
2023. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Talán MZP, de még meglátjuk. Más alternatíva nincs. Fityisz, mihasznák meg az ellenzéki oldalon sincs értelmes más. Mihasznák egyébként is a fidesz zsebpártja.
2023. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonynak mióta célja a harácsoláa, az ország szennyezése és a természeti kincseinek kiárusítása?


Tudom, hogy a jobboldal szerint csak rossz politikus lehet mert búzis, de azért jókblennének konkrétumok is

2023. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 nekem Schiffer András és egy jobb-középre húzódott Vona teljesen vállalható lett volna, ma már egyik sem pártpolitizál. Vajon miért?
2023. jan. 21. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt miért nekem címezted? Nem is arra reagáltál, amit írtam.
2023. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!