Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az a probléma a tüntetések...

Nem az a probléma a tüntetéseken feltűnt ifjú szónokokkal, mint ami ebben az írásban van?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon jó, objektív írás.


2023. jan. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ha a trágárság számítana, akkor Bayer nem elsősorban vonulna a Békemeneten. EGyébként nekem az a véleményem, hogy az a baj vele, hogy egy fiatal lány. Szexizmus, persze, de ez az igazság, nem tudnak egy diáklányt komolyan venni. Egy kemény csávót kell odaállítani, akinek az érződik a hangjából, hogy bármikor leverné Orbán állát.
2023. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Az is.
2023. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mandiner = nem nyitom meg.
2023. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehezen lehet objektívnek nevezni, az első mondatában szubjektív volt. Beperli az iskola Igazgatóját- mert lényegében megalázta. Ez a cikk semmilyen tekintetben sem nevezhető objektívnek, az egész arról szól hogy minél jobban megalázza Lilit
2023. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell a kattintás arra a f*sra? :D
2023. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
A bajom az hogy a verse fele arról szól hogy mindegy neki ki kit szop, meg milyen pár neveli a gyerekeket, egy generációra hivatkozva, holott marhára nem hiszem hogy akár a korosztályában is mindenki vele értene egyet. A másik meg az hogy rohadtul van nagyobb problémánk is ennél. Egyházi suliba meg minek iratnak ilyen gyereket? Nekem nem lenne pofám ilyen szöveget felolvasni, pedig polgári iskolába jártam és nem is 16 éves csaj vagyok. Lehet szexizmus, de az tény hogy még az is rátesz egy lapáttal az ellenszenvre, hogy egy lányt hallunk igy beszélni,az ember füle nincs ehhez hozzászokva, még Puzsért is sokan megvettik a stílusa miatt, hát akkor egy kislányt?
2023. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!