Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nem bántátok meg...

Fideszesek! Nem bántátok meg utólag hogy 2022-ben a Fideszre szavaztatok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 6-9 hónap történései miatt kérdezem 🤔

2023. jan. 22. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Megmondom a szankcióellenessége az nem tetszik a fidesznek, a többi úgy ahogy rendben.
2023. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Árokpart már bánja :D
2023. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem, ezután is rá fogok.
2023. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem szavaztam senkire, nem tetszik az eu szidása a fidesznek.
2023. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Az itt a nagy probléma, hogy attól, hogy a jelenlegi kormány szar, és rossz döntései vannak, nem biztos, hogy van jobb. Az a kérdés, hogy meg lehet-e kockáztatni egy baloldali kormányt. Lehet, hogy még a jelenleginél is szarabb lenne, és két szar közül mégiscsak a kevésbé szart választom.
2023. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
18:09: szóval ezt még alul lehet múlni? :D
2023. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
5. Sajnos a felhozatal a magyar politikai szintéren eléggé gyatra, én 22-ben már el sem mentem szavazni, értelmét nem láttam.
2023. jan. 22. 18:18
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
En sem voltam fidesz szimpatizáns vagyok, de nem tetszik az uniós politikájuk.
2023. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
ad #5: nagy gond, hogy jelen kormány egyáltalán nem nevezhető jobboldalinak, már ha ennek ellentételeként került említésre egy "baloldali" kormány. Ha a kapitalista gazdaságokat több szár éve működtető államok történetét nézzük, akkor ott is felismerhető, hogy az adott társadalmakban hozott rendelkezések és mozgások mindig tartalmaztak szociális elemeket, amik a különböző kilengések megakadályozására, ellensúlyozására szolgáltak. Jelen magyar kormány egyáltalán nem ezt csinálja, mintha kedvét lelné abban, hogy szítja a társadalmon belüli ellenségeskedést, gondolva: ellenségeskedjetek csak egymással, majd én rendet rakok és uralkodok (divide et impera). Ennek következménye, hogy az európai kapitalista országok zöme nem osztja a magyar kormány véleményét sokféle kérdésben és a baloldalinak, ellenzékinek minősített politikusok nézetei jobban hasonlítanának a nyugati kapitalista országok politikusainak véleményéhez. Paradox helyzet.
2023. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3%

9, viccelsz ? A magyar baloldal egy lapon nem emlithető a nyugati politikával.


Az ellenségeskedést a magyar társadalmon belül az ellenzék szitja.


Kezdve azzal, hogy a szlovák kormány is állitólag azért bátorodott fel a magyarok ellen és lett soviniszta (Slota, nyelvtörvény), mert látták, hogy Gyurcsányék kormányzó pártként a saját nemzetük ellen uszitanak ,magyart magyar ellen, nem vállalják fel őket.


A szlovákok meglátták, hogy a határontúli magyarság a magyar kormánynak se kell és akkor bármit meg is lehet velük tenni.

2023. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!