Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet lehet érteni Fricz...

Egyet lehet érteni Fricz Tamás politológussal, hogy "amíg lehet, maradjunk az unióban, de tényleg csak addig, amíg lehet és érdemes"?

Figyelt kérdés
Ami alatt ő nem "Huxit"-ra, hanem "Euxit"-ra gondol, mégpedig úgy, hogy az uniót ebben a formájában meg kellene szüntetni, és radikális reformokkal újjáéleszteni. Ráadásul a korábbi évekkel ellentétben szerinte idén sok konfliktus lesz az unió vezetése és hazánk között: [link]
2023. jan. 22. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Támogatható, jó felvetés
Nincs igaza
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt sok konfliktus? Hol él ez a fickó?
2023. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván ha nem érdemes akkor nem kell maradni, de nyilván érdemes.
2023. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
2: fideszes maffiakormánynak egyre kevésbé érdekes, mert egyre jobban kilógunk a közösségből, egyre többször van, hogy mindenki támogat valamit, csak a maffiakormány vétózik
2023. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es, azt én tettem hozzá, hogy a korábbi évekkel ellentétben, mivel minket jogosan megillető forrásokat csak most tartottak vissza, máskor nem. Az, hogy eljárásokat indítottak ellenünk, azt azért nem vettem ide, mert azokat más országokkal szemben is megindítják, de nekünk nyilván az érdekes, ami velünk szemben folyik, és ugye ezek is erősen aggályosak
2023. jan. 22. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen "ami jó az jó, ami nem az nem." szintű bölcsesség.
2023. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az lenne jó ha Fricz Tamás Moldovai szintű fizetést kapna
2023. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: ő a sleppbe tartozik, ezért ha moldovai-szintű fizetések lennének, a közpénzből ő akkor is megkapná a zsíros díjazását, ahogy most is
2023. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!