Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért vannak ilyen fidesz...

Azért vannak ilyen fidesz fanatikusok,és azért nyomorognak hogy Orbánnak és a társaiknak jól menjen a soruk?

Figyelt kérdés
Ma hallottam hogy azért szeretik a fideszesek az istápokat hogy jol éljenek,miért ilyen kis mazoisták ök?
2023. jan. 23. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Mégis ki nyomorog? 75%-kal nőttek a reálbérek 2010 óta, és várhatóan idén is nőnek.
2023. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert bolondok ennyire egyszerű:) Nem normálisak.
2023. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

"Ma hallottam hogy azért szeretik a fideszesek az istápokat hogy jol éljenek..."

...és ezek valami belső hangok voltak, vagy netán egy hozzád hasonló szellemóriás súgta a füledbe egy aluljáróban? :D

2023. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Itt mindenki panaszkodik. Eközben mit látni? Egyre több jó autó szaladgál az utcán. Üzletek tele. Valaki hazudik.
2023. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

#4 Igen, a szemed. Az üzlet amibe jársz, közel sem fedi le a maradék 9.999.900 ember életkörülményeit.


Sőt, még autót is csak a pestiek 10%-a használ. Pedig miylen sok van belőle!

2023. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
90%

1: tudod mi a különbség a reálbér és a bér között? Mert abban igazad van, hogy a fizetések nőttek 2010 óta, de az infláció még inkább. És sok vérfityeszes ezt nem tudja megérteni, pedig nem kell nagy ész.

Már a háború elött be kellett vezetni az ár sapkákat, mert már nem bírta egy átlag ember fizetése. Tönkretették a forintot, bizonytalanságba vitték a gazdaságot semmi stabilitás.

2023. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
6: Én tudom, csak te nem vagy tisztában a valósággal. A REÁLBÉREK nőttek 75%-kal.
2023. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Waff ***** válasza:
0%
Az ország jól teljesít, meg van mindenünk ami kell. Hajrá Fidesz, hajrá Orbán Viktor! ❤❤❤❤
2023. jan. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

“Egyre több jó autó szaladgál az utcán.“


A magyar gépkocsipark átlagéletkora 2022-re már a 15 évet is meghaladta.


A Gyurcsányi rémkorszak végén ehhez képest ez a szám 11 év volt.


Én nem tudom te merre jársz, de az utak tele vannak kiszolgált csotrogányokkal.


Na persze a Fideszes és a Tények, illetve a Fideszes és a Valóság sosem voltak nagy barátok.


[link]


[link]

2023. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#4


Magyarország autóállományának átlagéletkora már egy jó ideje csökken, nem tudom mit értesz egyre több jó autónak. Igen, új atók lesznek és vannak is Magyarországon, ettől ez még nem jelenti azt, hogy jól állunk. 20 éve is voltak szalonból frissen kihozott autók az országban :D


Idézet:


"2002-ben a Magyarországon forgalomban lévő autók átlagéletkora még 12 év volt, majd 5 évvel később 10 év körülire fiatalodtak az utakon látható autók. 2022-ben azonban az átlagéletkor elérte a 15 évet, ezzel jóval meghaladva az Európai Unióban jellemző átlagot (11,8 év)"

2023. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!