Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában mit gondol a legtöbb...

Valójában mit gondol a legtöbb debreceni az akumlátgyárról? Valóban ellenzik, vagy csak a tiltakozásokat csak az ellenzéki médiák fújják fel?

Figyelt kérdés

#akumlátorgyár
2023. jan. 26. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Biztos, hogy fel van fújva. Annak idején az összes párt is támogatta Debrecenben, csak keresik, min lehet épp hisztizni.
2023. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Gödön sem ellenzik, mint ahogy a videókban elhangzik.
2023. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Akkor költözzetek oda:)
2023. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Mi az az akumlátgyár?
2023. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Fognak is odamenni, a munka miatt. Persze akinek a legkönnyebb a sírás, hogy nincs munka, segély kell, az nem fog költözni.
2023. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazan vagyok kormány parti. De az alföldi régióban sztem egy ilyen munkahelynek örülni kell. Nem csak a gyárban teremt munkahelyeket hanem ehhez kellenek helyben beszallitok stb. Viszont a környezetvédelmi aggályokat is megertem,minél szigorúbb ellenőrzési és egyéb mechanizmusokat előìrnek amiről tajakoztatnam az ott lakókat,illetve ezen meresek eredménye folyamatosan elérhető lenne mindenki számára. Sztem így jó lenne
2023. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Pont ennek eldöntésére létezik az a dolog, amit népszavazásnak nevezünk.
2023. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkora volt az ellenállás, hogy felfújni se kellett semmit.
2023. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma volt tüntetés. Szombaton, délután, és alig ment el valaki rá. Nem tudom, hogy most ez annak a bizonyítéka, hogy nem érdekli őket, vagy valami más?
2023. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden ismerősöm ellenzi. Van aki már a költözést tervezi, persze nem kizárólag az akksi gyár miatt, épp eléggé sz@r hely ez a város akksigyár nélkül is. Ja, hogy nem gyári munkások és agyhalál közeli fidesz szavazók az ismerőseim, bocs.
2023. febr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!