Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem úgy volt, hogy aki nem...

Nem úgy volt, hogy aki nem tölti ki a népszámlálást az büntetést kap?

Figyelt kérdés

Nem mertek kimenni a népszámlálók, sem a rendőrök a borsodi telepre? Féltek, hogy kapnak egy fejszét vagy egy kést a hátukba, ezért inkább nem keresik a bajt?


[link]


2023. jan. 26. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Tulajdonfelmérés volt, nem népszámlálás. Nyilván az nem releváns akinek csak egy tákolt bódéja van.
2023. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? :D Tulajdonfelmérés? Te kitöltötted, hogy ekkora állatságot írsz? :D
2023. jan. 26. 23:18
 3/15 A kérdező kommentje:

Részletesen meg kellett adni mindent, nem csak az ingatlanról, hanem a benn élő személyekről. Végzettség, munkahely, egészségügyi állapot...


Már akkor lehetett tudni, hogy vannak olyan települések, ahol fejszével várják a hatóságokat, ha oda mernek menni és faggatózni kezdenek. Akkor mondtuk, hogy ez lesz. :D

2023. jan. 26. 23:20
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Hol volt ez a fejsze dolog konkrétan?
2023. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
A no-go zónákra ez nem vonatkozik, mert ott a gyakorlatban nem tudják érvényesíteni. Legfeljebb ha a TEK kivonulna, de annyit nem ér nekik.
2023. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Persze adatgyűjtés. Beadták hogy kötelező, ennek ellenére akihez kijöttek és azt mondták hogy nem töltenek ki semmit, azokkal nem történt semmi. Nem kapnak bírságot. Nem kellett ehhez még fejszével se várni őket. Egyszerű személyi adatvédelem, amihez joga van minden állampolgárnak, de természetesen az ország két/harmada megint beette.
2023. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os Én mondjuk nem tudtam, azt mondták, hogy büntetés lesz. Te tudtad előre? Kitöltötted?
2023. jan. 26. 23:38
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Úgy volt hogy 200ezres pénzbírság. 😂


Én nem töltöttem

2023. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as K.anyjukat. Ha előre tudom, hogy már megint nem tartják be a szavukat, akkor nem töltöm ki én sem.
2023. jan. 26. 23:49
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván nem töltöttem ki se ezt se a előzőt.... várom a büntit :D

JA az nincs? Hogy is lenne? Anonim igaz? Akkor hogy is büntetnének?

2023. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!