Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen esetben szavaznátok a...

Sulek Péter kérdése:

Ilyen esetben szavaznátok a Fideszre ? (az elenzékiek véleményére lennék elsősorban kíváncsi)

Figyelt kérdés
A napokban hallottam valakitől szavazna egy olyan pártra,amilyennek a Fidesznek hazudja magát. Ha tényleg keresztény lenne,tenne az emberekért fejlődnénk és minden rendben lenne,akkor szavaznátok rá ? Gondolom a Fideszesek még jobban, a függetlenek,vagy akiknek nincs pártjuk,azoknak is szimpatikus lenne,de aki abaloldalt(tudom nem helyes,de mindneki érti) képviseli,elfogadna egy ilyne Fideszt,esetleg szavazna rá ? Köszönöm a válaszokat,remélem érthető a kérdés,és nyílván csak elméleti.

#Ha tényleg tökjéletes lenne a Fidesz
2023. jan. 28. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

én húsz éve nem szavazok, bár szívesen tenném. Az életkorom miatt nincs pofám szavazni, ugyanis nem dönthetem el a jövő nemzedék sorsát.

Azt mondják, hogy az öregek...ugyan kérem..az öregeknek fingjuk sincs kire érdemes, ki nem veszi el a nyugdíjat, stb..


Nem vagyok sem ellenzéki, sem kormánypárti, inkább csendesen nézelődöm, és néha szörnyülködöm.

2023. jan. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nem.

Mert a való világban nincsen jelentősége a vallásnak.

Kivéve akkor ha azt az arcunkba tolják erőszakolják.

Mint ahogy ma történt velem.

A cég ahol dolgozom fidesz bérenc....így alig van itt magyar...

És a héten hozattak 400 indonéz vendégmunkást hogy véletlenül se kelljen magyar embernek fizetni.

Csináltattak nekik külön imaszobát is mivel muszlimok.

Viszont nők oda nem léphetnek be.

De mivel a nők is muszlimok, imádkozni ezeknél meg kötelező, ezért az étkezőben kezdett neki hangosan sírva imába a csaj.

Kerdeztem, hogy mi a kú rva anyádat csinálsz? Enni szeretnék baz d meg. De semmi. Rám nézve mondta-Plíz sztop, majd könnyek nélkül nyavajgott tovább.

Mások is odamentek hozzá hogy baja van e, de ugyanez.


Szégyen, hogy megy ez ez európa védő keresztény védő kamu, közben meg a fidesz sunyi módon elárasztja az országot külföldi előemberekkel.

2023. jan. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt sok száz év történelmi tapasztalata alapján nem szavaznék soha olyan pártra, ami erőlteti a vallást. Kiráz a hideg az ilyenektől. A vallást mindenki tartsa meg magának, az emberek nagy része nem tart rá igényt.
2023. jan. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én azt hiszem, többet nem szavazok ebben az országban.


Itt lett volna a lehetőség, ez kellett, egye meg az ország, amit főzött.

Akksi gyárastúl, inflációstúl, áruhiányostúl, huxitostúl.


Aki teheti takarodjon el onnan, amig lehet.

2023. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem szavaznék rá, mivel azok, amik engem a legjobban zavarnak a Fideszben, nem szűnnének meg ezzel:

- a korrupció

- a nép különböző csoportjainak állandó összeugrasztása

- a felelősség soha, semmiért nem vállalása (hogy mindig, mindenért valaki más a hibás)

- a szociális problémák magasról lesz.rása (családonbelüli erőszak, gyermekvédelem, áldozatvédelem, de ide sorolható szerintem az oktatás és az egészségügy is).

- Orbán Viktor személyisége, széteső elméje, cinikus rohadéksága

- EU-ellenesség, oroszpártiság

- közmédia leuralása


Biztos van még más is, hirtelen ezek jutottak eszembe.

2023. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a vallásos hülyeséget el kellene már felejteni. Magyarország egyáltalán nem keresztény ország, az ország 10-15%-a az, aki gyakorló keresztény, és ezzel még világviszonylatban is alacsonyan vagyunk, ahol 30-35% a kereszténység aránya.

Évek óta folyamatosan csökken azok száma, akik a népszavazáson kereszténynek vallják magukat. Az elmúlt 10 évben ez az arány 20%-ot esett(!).

2023. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha tényleg a nép szavazata akarata döntené el hogy ki legyen hatalmon, akkor szavazás választás nem is létezne. Ez a forgatókönyv előre meg van írva, az emberek csak hiszik hogy az ő szavazatuk miatt van hatalmon az adott párt. Ez is csak arra jó hogy az emberek tudják marni egymást.
2023. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
6. Szánalmas a sátánizmusod.
2023. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Tehát aki nem keresztény, az sátánista? :D Van baj a toronyban...
2023. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Jo nagy keresztény az a vezető akivel a pápa se akart találkozni😅
2023. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!