Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik? Miért van ennyire...

Mi történik? Miért van ennyire leürülve minden?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk boltba (Spar) és szinte teljesen üres volt az egész. Pár embert láttunk és ők is olcsó és kevés dolgot vettek. Mi is csak semmiségeket vettünk.

Most átmentünk egy étterembe (csali csárda) és eddig ott mindig teltház volt de most semmi autó nincs kb a parkolóban és pangás, üresség van!!

Ez elég ijesztő.

Mi lehet ennek az oka?



2023. jan. 28. 15:33
A kérdező szavazást indított:
A nagyon rossz helyzet. Az emberek inkább megoldják máshogy vagy spórolnak, össze fog omlani a gazdaság
Semmi, most csak üres órák vannak de majd jönnek
Egyéb
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Akkora hatalmas a jólét, hogy jelenleg mindenki külföldön van nyaralni, vagy sítúrán, ezért tök üresek idehaza a boltok.
2023. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és a telefonban is túl kedvesek voltak….
2023. jan. 28. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én teli boltokat látok. Múltkor nem volt hely kocsmánkban, mert telt ház volt, másikba kellett mennünk.
2023. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is tele van az az egyetlen bolt, ami még nem ment csődbe a 'dübörgés' miatt ;D
2023. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Lehet egy véletlen alkalom, hiszen nem nézted a bolt illetve a vendéglátóhely forgalmát egész nap, illetve egész héten.

Lehet kognitív torzítás, azazhogy hallottad, hogy a gazdaság gyengélkedik, és minden ezt erősítő tapasztalatot észreveszel, ami pedig cáfolja, az figyelmen kívül hagyod.

És sajnos lehet igaz is.

A boltnál még valami: télen szoktak leltárt tartani, olyankor hagyják erősen lefogyni a készletet, hogy kevesebb tételt kelljen végigszámlálni. Múltkor én is voltam egy ilyen üzletben, meg is jegyeztem a pénztárosnak és visszaigazolta, hogy vasárnap leltárazni fognak.

2023. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Menjél el szombat délután vagyis most egy budapesti plázába. Meg fogsz lepődni az embertömegen.
2023. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ikea tele volt, Pláza tele volt...(Budapest)
2023. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!