Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha előrehozott választások...

Ha előrehozott választások lennének ebben az évben kire szavaznál?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
#10 lol, te se szavaztál az öf-ra, ha jól veszem ki szavaidból, és még ki tudja hány ilyen van mint te, akkor meg mit sír a szád? 😂😂 Miattad van még mindig fidesz
2023. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kétfarkúak.
2023. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

#11

Én rájuk szavaztam, csak veled ellentétben nekem van annyi IQ-m, hogy leesett, hogy átvertek.

2023. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
A politika nem 100%-ban az igazmondás sakktáblája. MZP pont azért hibázta el mert mindig az igazat mondta. Magyarországon még olyan soha nem nyert aki igazat mondott volna. Nem szabad igazat mondani. Az igazság ma az, hogy magyarok, 80 éve ugyanazon az oktatási rendszeren nevelkedtek, hülyék vagytok mint a segg, és a világ csak azért nem taposta még el ezt az országot és a népet, mert jók vagyunk összeszerelő üzemnek. De ha ezt kimondaná valaki, akkor 0%-ot kapna. Ezért nyalni kell.
2023. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Már rég a háborúba lennénk, ha MZ/X nyert volna.
2023. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy nem sajnos (ezt mindenki döntse el maga), de ha most lennének a választások, a Fidesz minimum abszolút többséget kapna, de lehet ugyanúgy meglenne a kétharmad, mint tavaly.
2023. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!