Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikai oldalak szabad...

A politikai oldalak szabad beszédhez való hozzáállása kb. ez?

Figyelt kérdés

Jobboldaliak: Nyugodtan bu.izhatsz, köcs.gözhetsz, bekiabálhatsz a Pride-on, hisz ez a szólásszabadság része, és még kiskorúak előtt is jogod van hozzá. Ha azonban meleg vagy, akkor kiskorú előtt nem beszélhetsz még a párod létezéséről sem, mert az káros a gyerekre.


(Valódi) liberálisok: Nyugodtan bu.izhatsz, köcs.gözhetsz, bekiabálhatsz a Pride-on, nyugodtan beszélhetsz gyerekek előtt BDSM szexpartikról is, sőt le is tagadhatsz második világháborús bűntetteket, és ha valakinek az érzékenységét sérted, akkor benne van a hiba.


Jól összefoglaltam, hogy a magyarok genetikailag mennyire visszamaradottak a fejlődésben? Hogy csak két nevetségesen szánalmas álláspont közül tudnak választani?


2023. jan. 28. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A jobboldal stimmel, a baloldal inkább ez:

Ha szerinted csak 2 nem van, vagy nem támogatod a melegházasságot akkor egy utolsó homofób náci vagy, és ha velük valamiben nem értesz egyet igazából akkor is.

2023. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell nézni egyik oldalt sem…a magyar alapból ilyen hogy szeret belekontárkodni mindenbe is…senki nem a saját életével foglalkozik hanem mindenki máséval
2023. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Jól összefoglaltam, hogy a magyarok genetikailag mennyire visszamaradottak a fejlődésben? Hogy csak két nevetségesen szánalmas álláspont közül tudnak választani?"


Miért hagytad ki a harmadik álláspontot, a baloldalét? Vagy azt képzeled, hogy (Valódi) liberálisok = baloldal? Mert ha így van, akkor te sem jársz előbbre a fejlődésben, mint mi többiek ("a magyarok").

2023. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Mert nem akartam vitába keveredni pl. a hármas válaszolóval, aki szerint a baloldallal az a baj, hogy homofóbnak nevezi a homofóbokat.


A baloldallal az a baj, hogy ők maguk is homofóbok, ahogy a jobboldal is. Csak egy baloldali máshogy homofób.

2023. jan. 29. 22:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Pontosabban a kettes válaszolóval.
2023. jan. 29. 22:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Szivesen kijavítom a kettes válaszolót. A baloldal szerint az is homofób és transzfób meg még fasiszta is, aki tagadja, hogy 72 nem létezik.

Én támogatom a melegek és a transzneműek egyenjogúságát, és ellenzem hogy diszkrimináljők őket, dehát szerintem csak 2 nem létezik, tehát ami a baloldalt illeti, én nem vagyok jobb semmivel, mint a kettes válaszoló.

Na ez a baj a baloldallal.

2023. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7


Akik le szokták írni, hogy őket csak azért támadják, mert nem hisznek a 72 nemben, azokról mindig kiderül, hogy jóval homofóbabbak annál, minthogy nem hisznek a 72 nemben. Legalábbis a Fidesz holdudvarában jelen lévő újságírók egész biztos ilyen egyedek.

2023. jan. 29. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:

"Legalábbis a Fidesz holdudvarában jelen lévő újságírók egész biztos ilyen egyedek."


Ezek szerint én nem vagyok az, mert sem fideszes nem vagyok, de még csak újságíró sem. :)

2023. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ettől még rád is lehet, hogy igaz.
2023. jan. 29. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!