Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazna bárki a balolda...

Miért szavazna bárki a baloldalra?

Figyelt kérdés
Nem elég hogy a baloldal miatt szeletelték fel Magyarországot, de még a migransokat is be ajarják hozni. Miért gyűlölitek ennyire a saját hazátokat akik a baloldal pártján vagytok? Miért ennyire bunkó a magyar nép? Ha egy nap hatalomra kerülnek, ennek az országnak, és a magyar népnek vége.

2023. jan. 29. 05:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan mindenkinek ugye, hogy tetteiben a fidesz is egy baloldali populista párt....
2023. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Én a magyar embereket utálom, mert begyöpösödöttek és Orbán a király. A hazát annyira nem. De tudomásul vettem, hogy az én optimizmusom, pozitív életfelfogásom, európai szemléletem itt nem pálya. Ezért én megyek ki, megyek az álmaim után, zsebemben egy német állásajánlattal havi 2 millióért.

Felőlem lehet jobboldali párt is, nekem mindegy, csak európai legyen, és akarja bevonni az országot a globalizációba, ne szegregálja el a világ körforgásától.

2023. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%
#4 bizony sajnos kétharmadot kapott 1 szélbalos komcsi moslékpárt, a fidesz.
2023. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Hihetetlen hogy Márki Zay Péter bárki szerint is jobb lett volna. Igen a baloldal keze is benne volt abban hogy Magyarország megnyomorodott. Annó Gyúrcsán nem akarta hogy a külföldi magyarok állampolgárságot kapjanak, de azt bezzeg támogatja hogy a migránsok betelepedjenek, és gyilkolásszanak. Igazi magyar mentalitás.


Mondjuk én azon se lepődnék meg ha az Ukránok pártján álltok a háborúbaban. A szemét oroszok el akarják foglalni egész Európát. A féreg Nátó is ezt híresztelte.

2023. jan. 29. 13:52
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

#14 És milyen jól gondoltál hogy nem szabad hogy a külföldi "magyarok" állampolgárságot kapjanak. Migránsok betelepítését senki nem támogatta orbánékon kívül, akik nemhogy támogatták de még meg is tették: [link]


Egyszer normális ember az ukránok oldalán áll a háborúban, csak a vérbeli gerinctelen komcsik támogatják a szovjetúniót, aminek próbálkozását egész Európa elfoglalására, már láthatták a 40-es évek közepe és vége felé... '89-'91-ig maradtak is a megszállt országokban, megnyomorítva azokat.

2023. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#15 Ja hogy mi nem vagyunk magyarok? Pont az ilyenekről beszélek mint te. Pár éve tele volt plakátokkal mindenhol hogy Gyúrcsány, és bandája elvágnák a kerítést egy nagy bozótvágó ollóval a kezükben. Igen Orbán engedi be a migránsokat. Pont azért van annyi határőr, és azért szednek egy rakás migránst le a vonatokról mert Orbán támogatja a migrációt.


Pont az ilyen emberektől fog széthullani a megmaradt Magyarország is. Ukrajna is hazaáruló oroszokból áll akik a saját népüket gyilkolták. Épeszű ember nem áll az ő oldalukon. Urkajnából menekülnek az emberek amióta csak létezik mert egy korrupt ország, és a nép 99%-a nem tud ott megélni se.

2023. jan. 29. 15:20
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

#16 titeket, komcsikat bizony én nem neveznélek magyaroknak. Hazátlanok vagytok.


Persze hogy tele volt mindenhol plakátokkal, hogy gyurcsányék elvágják a kerítést, ahogy tele volt plakátokkal az is hogy háborúban küldenék a nemváltós óvodásokat a sorosügynök brüsszelek 😆 sőt A függetlenség napja című filmben megtámadták a földet a földönkívüliek, és a világok harcában is!


Ukrajna ukránokból áll, akiket a szovjetek megszállás alatt tartottak és irtottak, aztán 2014-ben, meg tavaly újra megtámadták őket a szovjetek.


De nem tudhatod hogy mit csinál egy épeszű ember hiszen a komcsi vagy, ami súlyos szellemi degeneráció, amit epigenetikus úton adnak tovább az "elvtársak"


Bizony Orbán támogatja a migrációt ahogy a számok is mutatják de nemcsak a számok hanem a tapasztalatok is. Budapest tele van kínaiakkal és most már ukránokkal, a háború előtt pedig szovjetekkel volt tele. Itt a budai külső kerületekben az elmúlt három évvel ezelőttig nem lehetett látni kínait de most már egyre több van, és a több száz milliós házakat vásárolják meg.


Számok pedig itt olvashatóak, ami ennél ma sokkal durvább lehet: [link]

2023. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Egyik se. Szerettem volna választ kapni egy kérdésre. Igazából mindegy melyik vagyok mert én legalább nevezhetem magam magyarnak. Az olyanok mint a 15-ös nem magyar. Magyarország évei meg vannak számlálva, de Európa már önmagában kudarba fog fulladni. Szeleteljétek szét egész kelet Európát, még ennél is jobban.
2023. jan. 29. 15:39
 19/21 A kérdező kommentje:

"titeket, komcsikat bizony én nem neveznélek magyaroknak. Hazátlanok vagytok."


Ezzel szerintem mindent elárultál magadról. Magyarország lélekben már nem létezik hála a hozzád hasonlóknak. Ukránokból rengeteg volt az országban még bőven a háború előtt mert Ukrajna Európa legkorruptabb, és legnyomorékabb országa volt amióta létezik. A saját népüket gyilkolták amit Putyin már nem nézhetett tétlenül. Persze támogatni kell fegyverekkel a már így is kiüresedett, nemlétező korrupt Ukrajnát.


Magyarországról pedig még annyit hogy már 1920-ban megnyomorodott egy életre, csak persze az ilyenek mint te még örülnek is neki.

2023. jan. 29. 15:53
 20/21 A kérdező kommentje:

Ez a "magyar" nép.


[link]

2023. jan. 29. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!