Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztiznek itt annyian,...

Miért hisztiznek itt annyian, hogy nyugatra távoznak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 23:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én valahányszor át akartam menni Öcsödre autóba ültem és átmentem. Nem monológoztam itt több ezer karaktert, hogy húde szar nekem itt, megyek Öcsödre.
2010. okt. 3. 23:31
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Talán, hogy elhintsünk a fejetekben olyan magokat, amiből kinőhet a fejetekben a vaskalapos kádárizmusban való kételkedés.
2010. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdezd már meg szükségünk van a magotokra? :D
2010. okt. 3. 23:36
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként én azt kell, hogy mondjam, hogy úgytűnik az országban a legjobban a felnőttek és 15-20 évesek által "hülyének" és "degeneráltnak" beállított Ben 10 és Hannah Montana szerető 0-15 éveseket tisztelem a legjobban, mert ők már egy új korszak gyermekei, akik mentesek a kádárizmus, a vaskalaposság és a vallássosság eszméitől, és tudják hogyan kell érvényesülni a kapitalizmusban és nyugatias módon élvezi az életet. Én ugyan egy 1990-es születésű 20 éves vagyok, de mégsem lettem vaskalapos konzervatív, mint a kortársaim, mert tudok gondolkodni és nem a csordát követem!
2010. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem. Eddig annyira szidták a globalizmust, meg a hanyatló nyugati erkölcsöket, most mégis hanyatt-homlok menekülnének oda, mert kedvenc pártjuk nem előzte meg az MSZP-t. Már tanácsoltam is nekik, hogy gondolkodjanak el mégis Iránon vagy Észak-Koreán. Ott laknak az igazán hozzájuk hasonló jófejek.
2010. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Én LMP-s vagyok nem Jobbikos!
2010. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én meg már lassan egyik pártnak se leszek szimpatizánsa azthiszem. :D
2010. okt. 3. 23:46
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

"Miért hisztiznek itt annyian, hogy nyugatra távoznak?"


Ez egy divat. A 37%-os provokátornak pedig nyilván jó szórakozás.

2010. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

mert ez az ország egy hordó fos. :) én nem megyek sehova, mert nincs rá lóvém, belátható időn belül nem is lesz, de meg tudom érteni, aki lép.

az meg hogy előtte beszél róla, sztem nem hisztizés.

2010. okt. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
23:37-es. Ugye te sem hiszed el amit írsz? Még h tudnak gondolkodni és nem a csordát követni? Tudják élvezni az életet? Hát igen, azt tudják. Minden hétvégén leisszák magukat a sárga földig, fűvel-fával lefekszenek, persze védekezés nuku, meg hül.yének nézik és kiközösítik azokat, akik nem qurválkodnak, és a kezükbe vesznek egy könyvet az életben. Tényleg nagyon tudhatják, h kell élvezni az életet. Én sem vagyok se vaskalapos, se öreg, vallásos meg főleg nem, de akkor már inkább legyen kádárizmus, mint h ez legyen a normális.
2010. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!