Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk miért ilyen fura?

A mi hazánk miért ilyen fura?

Figyelt kérdés

Folyamatosan a szabadkőművesekkel foglalkoznak, amerikát és ukrajnát cseszegetik.


Miért nem foglalkozik inkább a fidesz korrupcióval és az egész ország tönkretételével? Vagy azzal hogy oroszország európát fenyegeti atombombákkal meg háborúval? Miért akarnak ők is olyan béket, hogy az ukránok adják át a területeiket?


Pont a nagy hazafiaktól várnánk el a lengyel hozzáállást, hogy a haza mind felett és nem engedünk az agresszoroknak.


Olyan jó párt lenne ha olyan dolgokkal foglalkoznának ami napiszinten teszi tönkre a magyarokat és nem gyíkembereket kergetnének meg az oroszokért kűzdenének...


2023. jan. 30. 20:59
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
82%

"Nem tudom, milyen atrocitásokat kifogásolsz..."


Például amikor egy magyar temetőben követtek el vandalizmust román szélsőjobberek. Értem én, hogy a ruszkikat nem hogy nem érdekelte, de még a románok pártját is fogták, de a haladó Nyugat, ha következetes lenne, ugyan olyan felháborodással fogadta volna, mint bármelyik atrocitást ami az afro-amerikai közösség érte példuál az USA-ban. De NEM ez történt.

Mondom ezt úgy, hogy én nem vitatok el semmit abból, amit leírtál.

2023. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
22%

A 24-es magát minősítette... :)


Szerencsére nem az ő véleménye számít és az emberek, akik egy kicsit is értelmesek, gondolkodnak, azok látják, hogy Toroczkai még sokra viszi...

Már most is egyre népszerűbb!


Valszeg ezért is támadják őt folyton mindenféle piszlicsáré dologgal, mert féltik a hatalmukat! :)


Nézzétek meg hány diplomás gazember ül magas pozícióban és árusítja ki hazánkat meg teszi rabszolgává a magyar embereket, de az kell a sok fityisz birkának, elmebetegek!


Éljen a haza, éljen a Mi Hazánk!!

2023. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
26%
32 Dehogyis, én magát minősítettem, kedves uram/hölgyem. :-)))) Meg magát "Toroczkait" (Tótot, hogy nevezzük az igazi nevén).
2023. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
24%

32.


Ő maga viszont ki tudja melyik bohócot tartja sokra. Olyan nagy választék nincs. Viktor vajon a favorit? Esetleg Ferkó és Klári? Kari Geri? Jakab mester? Talán valamelyik picipárt vezére?


Vagy olyan ember aki mindet utálja és épp azt fikázza mindig, amelyikről szó van?

2023. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
27%

34 "Vagy olyan ember aki mindet utálja és épp azt fikázza mindig, amelyikről szó van?"


Talán még ez a legegészségesebb hozzáállás. A magyar politika megújulását nem remélhetjük sem az elhasználódott, lejáratódott (zömmel posztkomcsi) arcoktól - sem ilyen komolyanvehetetlen, demagóg, alulképzett, félművelt, tanulatlan, legjobb esetben is középszerű (rosszabb esetben echte bunkó), álneveken futó, könyvdaráló, nevetséges, jellemtelen pojácáktól, mint a Mihasznák mozgalmárjai.

2023. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
52%

35.


Akkor mi a javaslatod? Én is így vagyok ezzel amúgy, jobb híján még őket tartom legkevésbé rossznak, de tartom, hogy itt sosem lesz már jobb.


Csak így meg a kilátástalan depresszión kívül sok lehetőség nincs.

2023. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%

"A mi hazánk miért ilyen fura?"


Mi Hazánk...


Azért, mert ők az egyetlen párt, amelyik hiteles és ez bizony a politikai, mocskos palettán igencsak üdítő, tiszta színfolt manapság! :)


A többiek már leszerepelt, színpadon egymással marakodó, de valójában ugyanaz a banda.


Ezért tűnik fel, ha valami új és jobb! :)

2023. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
26%

"(Tótot, hogy nevezzük az igazi nevén)."


Igen, ez egy nagyon fontos információ és egyeseknek fontosabb, mint az, hogy

hány diplomás gazember ül magas pozícióban és árusítja ki hazánkat meg teszi rabszolgává a magyar embereket...

2023. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
31%

37.


Mondjuk elég lenne, ha kizárólag a kisebbség vigyázzba vágását elérnék. Nagy ugrás lenne ez a vidéki társadalomnak, de még a főváros rosszabb részeinek is.

2023. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
67%

39: na, igen!


Ők az egyedüliek, akik a magyart védik a cgóbűnözőkkel, meg minden más érdekkel szemben és éppen ezért megkapják a nácizást is - csodálkozom, hogy itt még nem jött ez a lemez elő! :D


Ma mindenki náci, aki hazafi.

És mindenkit magasztalnak, aki hazaáruló.


Nem értem, hogy nem látják a fától az erdőt....

2023. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!