Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akar a Fidesz a "97% nem...

Mit akar a Fidesz a "97% nem a szankciókra" plakátkampánnyal?

Figyelt kérdés

Nem félnek, hogy visszaüt rájuk?

Mikor megszavazták a szankciókat, még a saját propagandaoldaluk is felemelte a szavát ellene:

[link]


Egyáltalán kinek szólnak ezek a plakátok, "oszt mibű' van", mikor eközben épp egy csomó dologra nyilatkozzák, hogy nincs forrás.



2023. jan. 31. 02:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen álkonzultációkat amúgy is csak a fideszesek töltik ki, úgyhogy valószínűleg orbán viktor és a fideszes EP-delegáció tagjai alkották azt a 3%-ot, aki igennel szavazott, ahogy a szankciókra is tették, kilenc alkalommal. :-))))))
2023. jan. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Az utóbbi időben mániájuk ez a plakát kampány.Ez már a harmadik ..Ugye volt amikor egy öregember arcképével mázolták tele az országot.Aztán a corovid oltásokat népszerűsítő poszterekkel lehetett találkozni méterenként.Most meg ez a zuhanó negrobomba virít mindenfelé..

Szerintem nem mondok hülyeséget ;egy ilyen hónapokig tartó országos falragasz invázió benne lehet vagy 100 milliárd forintban az tuti..Ennek a ~300 milliárdnak bizonyára lett volna jobb helye is ..

2023. jan. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Állami propaganda. Ha valaki meghalt volna 1980-ban és 2022 áprilisa után éledt volna újjű, simán azt hinné, hogy nem volt rendszerváltás.
2023. jan. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Én a 3%-ban voltam fideszesként.
2023. jan. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ott van a körükben Lőrinc mester, ha valaki, akkor ő már csak tudja, hogy mibű számolták ezt ki... matematikusok na
2023. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Cringe
2023. jan. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ostoba vakfanatikus jobbágyaikat programozzák ezzel a plakátos szemeteléssel. Okkal mondom, hogy a Fidesz egy szektaként működik.
2023. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Így akarnak hatni a proletárjaikra. Ez egyszerű pszichológia, hogy ha valamit minél többször látsz a végén már kívülről fújod és magad is elhiszed.
2023. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkinek ott volt a lehetőség hogy, ne azt szavazza meg amit a fidesz várt, én így megtettem, de sok birka nem ez lett az eredménye.
2023. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Agymosás, sajnos erre van igénye az országnak.
2023. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!