Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Bayer Zsoltinak,...

Igaza van Bayer Zsoltinak, amikor így beszél erről az újabb hangulatkeltésről?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek az örök elnyomottak...


2023. febr. 1. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Ajajj, nagy a baj ezt a hülye is látja🤣🤣
2023. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Most Bayer hét van a MEgafonnál? Az ő szófosását kell itt promotálni?
2023. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Bqyer egy megelhetesi bunko.
2023. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
#3 Kinevezhetnék udvari bolondnak, az is volt ám az ispáni korban.
2023. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes egy lelkivilága van ám ennek a Boyler Zsótikának, mert ahogy elnézem, nagyon-nagyon sokat foglalkozik a b-zikkal meg transzikkal.


Érdekes módon nekem fogalmam sincs, hogy L. Márk mikor mit csinál, hol dolgozik, honnan rúgják ki épp, ahogy az összes többi celebb-zi meg celebtranszi viselt dolgairól sincs tudomásom.

Egyszerűen nem érdekelnek.


Egyáltalán nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy Boyler Zsótikának az a titkos, perverz hobbija, hogy otthon felveszi a felesége magassarkúját meg fehérneműit és egy felcsatolható bránerrel kuratja magát az asszonnyal.

2023. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy ez a Bayer mitől lett ennyire felkapva ? Mert én megnéztem egy két videót és az alapján egy suttyó trágár kocsmatöltelék szintjén van, mármint nem akarok senkit megbántani de aki csak ilyen stílusban tudja kifejezni magát nyilvánosan az a szememben ennyit is ér
2023. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
#6 Éppen ezért lett felkapva, egy bizonyos értelmi színvonal alatt. Alja propaganda alja embereknek röviden.
2023. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
A Fidesz igy probalja megorizni a nemzethy kereszteny hazank kulturalis oroksegeit.
2023. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

#5: "Érdekes módon nekem fogalmam sincs, hogy L. Márk mikor mit csinál, hol dolgozik, honnan rúgják ki épp, ahogy az összes többi celebb-zi meg celebtranszi viselt dolgairól sincs tudomásom.


Egyszerűen nem érdekelnek."


Hát épp ez az! Ezek a figurák már a ballib médiafogyasztók számára is cikik, sőt visszataszítóak. Ezért aztán a ballib mainstream média nem ír róluk, te pedig ezért nem ismered őket.

Azt hiszem, a múltheti Bayer Showban láttam, hogy Angliában Down-kóros szerencsétleneket öltöztetnek be és festenek ki az LMBTQ-lobbisták:

[link]

Miért nem hallasz ezekről a ballib médiában? Mert elhallgatják. Mert számukra is kínos, de nem mernek róla nyíltan beszélni (és elítélni), hanem helyette inkább lapítanak. Nos, többek közt ezért hallatja a hangját Bayer Zsolt, hogy végre vegye már mindenki észre, hogy mi folyik a csodálatos, liberális Nyugaton.

2023. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

#9

Tehát vegyünk már észre végre egy egyébként teljesen marginális, jelentéktelen dolgot, csak azért, hogy bosszankodhassunk rajta :DD

Hát ez aztán k-rva logikus :D


Amúgy nem vagyok ballib - rühellem a balosságot úgy, ahogy van. Ezért rühellem a fideszt is, a szocializmus óta nem volt ennyire komcsi kormánya ennek az országnak.

És egyébként az ellenzéket is pont ezért rühellem.

Itt minden egyes kib-szott párt komcsi, mindegyik a kádárista szellemben nevelkedett kisemberek nosztalgia igényeit akarja szolgálni, legfeljebb abban van különbség, hogy az ellenzék internacionalista komcsi, a fidesz meg a mi tanyánk meg nacionalista komcsi.

2023. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!