Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem változott oroszországba...

Ha nem változott oroszországban a rezsiára, az éttermek ára az élrlmiszer ára a benzin ára és a ruha ára már pedig nem változott akkor egy átlag ember mégis mit érez a szankciókból? Bohóc európa

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 07:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Honnan veszed hogy ott semmi sem változott? Van ismerősöm aki nem moszkvai, ott eléggé érzik, a boltokban kb semmit sem lehet kapni a silány minőségű orosz termékeken kívül. Moszkvában könnyen mutogatják a boltokat, Moszkva egy kirakatváros ott minden sokszorta jobb mint vidéken.
2023. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha valóban nem éreznék az oroszok a szankciókat, nem szorulnának iráni meg észak-koreai segítségre.
2023. febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Egy magyar tiktokker kint él és bemutatta elég részletesen a kinti helyzetett és semmi nem változott, élnek mint hal a vízbe, közben pedig ágyúzzák ukrajnát mi meg éhezünk. Tiszta neverséges
2023. febr. 2. 07:32
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Ha bohóc neked Európa, akkor miért élsz itt?

Szabadon mehet álmaid Oroszországába.

2023. febr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Kb minden termékből 100 választék van a boltokba nem tudom hol éltek
2023. febr. 2. 07:33
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Én Berlinben élek, itt is 100 választék van.
2023. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, amiből öneállítók, abból nincs hiány, azt érzik meg az emberek, amit nyugatról vettek eddig, pl. új autót vennél? Ott a Lada meg a kínai:


Lassan már csak Ladát és kínai autókat lehet kapni Oroszországban – térdre rogyott az autópiac

[link]

2023. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
#3 Tudom, Moszkvában. Mégegyszer mondom, Moszkva az kirakatváros, oda a föld alá is kerítenek bármit csak hogy mutogathassák. Nem egyszer voltam már kint ott sem. Moszkvában mindenhol zsír új BMW meg Merci rendőrkocsikat látni, csak távolodj el 20-30 km-re a várostól ott a legújabb rendőrkocsi egy pár éves Lada, de átlagban 15-20 évesek. Az üzletekkel is ez a helyzet. Moszkvában van pár nyugati színvonalú üzlet, de vidéken semmi olyasmi csak a kis közértek az amúgysem hű de olcsó orosz termékekkel.
2023. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
#5 Én per pillanat itt élek ahol, de nem kevés ideig voltam Oroszországban.
2023. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ez igaz, attól hogy egy tiktokker bemegy egy moszkvai üzletbe nem azt jelenti hogy mindenhol ugyanolyan jó minden. Itt nálunk is ha bemész Budapesten egy nagy üzletbe nem biztos hogy az ország másik végén Röcsögén ugyanazt megkapod a kis sarki ABC-ben.
2023. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!