Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A medián!!!!(tehát nem az...

A medián!!!!(tehát nem az ócska publicus)felmérése szerint a 30 év alattiak 14%a fideszes és 30-40es korosztályban sem állnak jól. Nem aggódtok fideszesek,hogy előbb-utóbb hosszútávon nyílván a biológia kinyírja a pártot? A fidesz lett az új mszp?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 05:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
84%

50: félig egyetértek a felvetett problémával, bár akkor is szomorú, hogy agyatlan, olyan korban felnövő 70 évesek cseszik el az én életemet. Nem az ő hibájuk, úgy szocializálódtak, hogy minden úgy van, ahogy mondják nekik, de attól még az én életemet és az én országomat cseszik el a szavazatukkal.


Viszont az tuti, hogy még mindig kevésbé lenne antidemokratikus lépés, mint kb bármi, amit a Fidesz lépett az elmúlt 12 évben. Már ha nem lenne gyanús ugye a kétharmadok kvázi mesterséges létrehozása, a 97%-os szavazatok, a teljes médiakontroll, összevágott videóik, propagandáik stb, nyílt lopásaik (nem korrupció ez már).

2023. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
80%

#38

"Tényeket? Alig írt tényt"

Egyrészt, egy vitában annak kell bizonyíték hozni, aki először állít valamit, így az, akinek válaszoltam. Amíg nem teszi meg, addig nekem van igazam, mivel a legtöbb részét a fentebb már belinkelt és kérdsében is utalt kutatás cáfolja.

Másrészt, majdnem minden pontomhoz van forrás, vagy a fentebb belinkelt kutatás, vagy én hoztam. 1-2 esetben voltam lusta linkelni valamit, de amikor 10-ből 9 esetben ott a forrás és engem igazol, akkor valószínűleg a 10.-ben is igazam van.


#39

"Külföldről kapta a pénzt a fidesz?Pl?"

Az összes EU-s pénz. Egyetlen egy párt, szervezet stb sem kapott annyi pénzt, mint a fidesz az EU-tól.

A logikád szerint ők az EU-t szolgálják ki.


"Ha jól tudom, a moslék baloldalt penzelték ki 4milliárd forinttal"

Rosszul tudod, MZP szervezete kapta. A kommunikáció alapján jól látszik, hogy egyes pártok erről egyáltalán nem is tudtak.

Az meg csak téged jellemez, hogy szerinted egy összefogás, aminek egy jelentős része nem baloldali, azt baloldalinak hívsz.


"tehát ez külső beavatkozás volt egy választás kimenetére"

Egyébként nem, mivel nem pártok kapták. Pártoknak fizetni illegális.

Másrészt, a fidesz orrba-szájba beavatkozik más választásokba. Az is annak számít - mármint ha ez is -, amikor kimondja, hogy mondjuk Trump oldalán áll a választásokkor.


#50

"Ezek szerint ne legyen demokrácia? Ne szavazzanak csak úgymond az "arra méltóak"?"

Nekem van olyan rendszerem kidolgozva, amiben mindenki szavazhat, de nem mindenkinek ér ugyanannyit a szavazata, de teljesen demokratikus.


És igen, az lenne a megoldás, ha jobb pártokat akarunk, hogy ilyen irányba mozdulunk el.


"Rengetek diplomás ökör van, és rengeteg értelmes ember, akinek egyszerűen ilyen-olyan okok folytán nem lehetett tovább tanulnia."

Ezért nem műveltségi cenzus kell, hanem egy sima rövid teszt választás előtt.

Az alapján ,hogy ott hogy szerepelsz érhet különböző értéket a szavazatod, így nem is baj, ha valakinek nincs diplomája, ugyanígy érhet sokat a szavazata.

2023. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
78%
52) Konkrétan a Fidesz nem kapott pénzt az EU-tól. Az EU-s pénzeket a kormány kapra,
2023. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
53 ja, és a Fidesz nem azt rakja telibe a csabébe, és nem abból kampányol, ugye? Kormány = Fidesz, és sajnos ők ezt anyagilag is így kezelik.
2023. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Mint ahogy Fletó = DK
2023. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
67%

55, ez már a no comment kategória. Ha még személyt is említettem volna - hogy az analógiádnak értelme legyen egyáltalán - akkor is közelebb állna a valósághoz egy Orbán=Fidesz, mint egy Fletó=MSZP/DK, mivel Orbán a diktatúra határát súrolja, de elismerten autoriter rezsim, Fletónál meg még demokrácia volt.


De mivel nem is erről írtam, hanem hogy a Kormány=Fidesz (ami objektív TÉNY, mivel a fidesz van kormányon :D ), ezért csak kötözködésnek tudom venni a kommented.

2023. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem pedig az a no comment kategória, amikor valaki diktatúrát emleget. Fogalmad sincs, hogy mi a diktatúra és az autoriter rezsim.

Az pedig külön nevetséges, hogy összehasonlítod a kettőt. Fletónál sokkal több rendőrállami megnyilvánulás volt, mint az Orbánnál valaha.

2023. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
59%
Az eu pénz, az nem könyőradomány, hanem szerződésben meghatározott jog.Egy csomó mezőgazdasági piacunkat fel kellett számolni, vagy korlátozni mikor beléptünk az eu ba, tehát az eu pénz egyfajta kompenzáció lenne.Amit MZP kapott amit ugye az ellenzéki összefogás miatt az összes baloldali párt is kapta,pusztán csak a fidesz megbuktatására szolgált, ami igen súlyos külföldi beavatkozás, szerencsére ma már tudjuk, nem volt szerencséjük, de megbizonyosodhattunk róla,hogy mindenre képes a globális elit.
2023. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak lenne ilyen globális elit, akik felszabadítottak volna minket minden idők leggusztustalanabb magyar vezetőjétől... de sajna nem.
2023. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
59%
59es.Akkor kérdezd meg a Rotschild,Bilderberg,Rockeferrel stb családokat, miért akarnak egyvilág rendet.
2023. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!