Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy akár idén,...

Előfordulhat, hogy akár idén, ha az Ukránok vereségre állnak a NATO besorozza a magyar lakosságot is?

Figyelt kérdés

Az ATV-én mondta egy elemző, hogy amennyiben az Ukrán háború sorsa rosszra fordul. Értsd vesztésre fog állni a NATO, akkor lehet besorozzák az európai országok lakosságát is.


Előfordulhat ilyen? A ruszkik nagyon mozgósítottak



2023. febr. 5. 18:53
A kérdező szavazást indított:
igen
nem tudom
Nem.
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Reméljük nem!
2023. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem támadnak meg egy Nato országot az oroszok(remélem ilyen nem lesz) addig nem fordulhat elő szerintem.
2023. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ez nem lehetséges, mivel a NATO nem áll hadban és egyébként sem sorozhat be civileket. Ha Oroszország megtámadja a NATO-t, akkor is első körben a hivatásos katonákat hívják be.
2023. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát már hogyne. Téged visznek először.

(De nem az eszedért...)

2023. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

"Értsd vesztésre fog állni a NATO"

Mivel a NATO nem áll háborúban Oroszországgal, így besorozni és mozgósítani sem fog.


"A ruszkik nagyon mozgósítottak"

Ezzel csak még több orosz és ukrán áldozat lesz.

2023. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Ukrajna nem NATO tag. Semmi közünk hozzá. Ha Ukrajna vesztésre is állna, nekünk ahhoz semmi közünk. Hogy miért??

Ott nem számítana a katonaság, ha Oroszország olyan fegyvereket vetne be amik tiltottak. Meg akkor már meglenne az atom fenyegetettség is. Ezt a NATO nem kockáztathatja. Valamennyire segítik az ukránokat, de ha Oroszország nyer, azt bizony le fogják nyelni. Nem fognak belépni emiatt egy olyan háborúba. Mellesleg akkor lehet Kína Oroszországhoz húzna. Meg ugye Kim Dzsongun se ülne nyugton. Nem kellene szerintem senkinek egy harmadik világháború. Az Atv-n lehet jól hangzik ez, hogy majd a NATO besorozza a magyarokat... De ilyen nem fog történni, mert a NATO nem fog lépni semmit az ukránok ügyében, amíg nem kötelezi őket szerződés. De még akkor is nagyon mérlegelnének. Hiszen az egyik atom hatalomról beszélünk.

2023. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Bármi előfordulhat.
2023. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem NATO hatáskör. Amúgy meg a Kárpátokig mennénk. Ott maradunk szívesen békefenntartani.
2023. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 xp ali ***** válasza:
82%
A NATO nem soroz be senkit.
2023. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ATV elemzőjének vissza kéne adnia a papírját és inkább elkéne mennie mosogatnia valahova, ugyanis ritka alacsony IQval kell rendelkeznie valakinek ahhoz, hogy ne tudja felfogni hogy a NATO nem áll háborúban Oroszországgal, sőt a NATO egy védelmi szövetség ami védekezni és nem támadni szokott, és ha védekezésre is kerülne a sor a NATO nem soroz be civileket katonának, mert van saját hadserege, ezeket én is tudom pedig nem vagyok az ATV szakértője, tehát elég szomorú hogy ez az ember ott dolgozhat ilyen pozícióban
2023. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!