Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit keres még Gyurcsány...

Mit keres még Gyurcsány Ferenc a parlamentben?

Figyelt kérdés

A baloldal jelenlegi vezetője 2010 előtt már teljesen megbukott. Borzalmas politikát folytatott amikor hatalmon volt:


Megszorítások, IMF hitel, szárnyaló infláció stb.


És ha ez nem lenne elég tüntető tömegekre küldte rá a rendőrséget a bukott miniszterelnök. Ahogy akkor is magyarellenes volt most is a baloldallal Amerikának és Európának árulja ki Magyarországot a bukott baloldali miniszterelnök. És az embereket teszi ismét tönkre mivel megszavaztatja a baloldali katonáival a szankciókat, és a globalista hátszéllel elérte, hogy Magyarország ne kapja meg az uniós forrásokat. Ezért nem tudunk pl. fizetésemelést adni a tanároknak, a tanárok mégis Gyurcsánnyal vannak.


De ha ez nem lenne elég Gyurcsány és a bandája által támogatott szankciós politika miatt soha nem látott szankciós-infláció tombol Európában, és Magyarországon is.


Mikor kérik számon már ezt a magyarellenes, globalista hazaárulót?



2023. febr. 7. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha mar 10+ eve megbukott, akkor te mit porogsz rajta meg mindig? Ez a fetised, hogy bukott politikusokon porogsz? :)
2023. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Mit keres még Gyurcsány Ferenc a parlamentben?


Jó sok pénzt nulla munkával.

2023. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Gyurcsány Ferenc Orbán embere!
2023. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

"Megszorítások, IMF hitel, szárnyaló infláció stb."


Azért irónikus hogy ezt ismételgetik, amikor most hasonló van, bár manapság sokkal jobban szárnyal az infláció, és nem IMF hitel van, hanem sokkal drágább piaci hitelek, főleg kínától 🤣

2023. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Hat az inflacio ma lenyegesen magasabb, mint Gyurcsany alatt barmikor is volt. Szoval ha ezert fujj Gyurcsany, akkor logikus, hogy fujjfujj Fidesz.
2023. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Mentelmi jogot.
2023. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Ismerjétek fel, kedves válaszolók, a kesmás fizetett h.lyéket. Mikor le van írva a fidesz által kiadott duma a leírásban, majd akármennyi válasz jön, nem érkezik a kérdezőtől érdemi viszontválasz, az a fizetett provokátor, NE VÁLASZOLJATOK RÁ
2023. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

7-es azért jó látni, hogy a hülyeséget nem hagyják válasz nélkül egy valóban független honlapon.

Szóval én örülök, ha ilyenkor helyre teszik a fizetett bértollnokot.

2023. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

#8 bocsánat, nemet kattintottam a válaszodra véletlenül, zöldet akartam

De igazából a kérdező úgy sem olvassa el,mert a kiírással elvégezte a feladatot.

2023. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fideszt ők vanak hatalmon 12 éve de nyilván nekem kel átlag emberként be menni és el vinni a börtönbe.Csak akkor az kérdésem ha amugy is én csinálok mindent minek fizetek adót hogy, ki tartsam a sok haszontalan állami dolgozot?
2023. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!