Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc ténylegesen...

Gyurcsány Ferenc ténylegesen megőrült?

Figyelt kérdés

Évindító beszédében azt mondta aki támogatja a Fideszt szégyellje magát, és megkérte a DK-t, hogy listázza a fidesz támogatóit.

Ez konkrétan a demokrácia lábbal tiprása, ilyesmire csak diktátorok és tébolyult megalomán önjelölt mexikói drogbárók képesek…



2023. febr. 8. 20:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10

Te hülye vagy. Én eddig minden választáson a Fideszre szavaztam. Senki nem listázott soha. A szomszédom nagy Fleto fan… őt se listázta senki…

Téged?

Ja gondolom nem… csak a szádat téped!

2023. febr. 8. 20:49
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
11: Hozzám jöttek. Csak hogy a kutyámat megtanítottam ha Orbán Viktor nevét kiejti valaki akkor támadjon. És hát. Támadott.
2023. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát már jó ideje elhatalmasodtak a kígyók rajta az összecsórt fontokból.
2023. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Hát aki képes magát enyniszer lejáratni, arra nem angyon lehet mást mondani.
2023. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Listázza, mert a fidesz is tiltólistára rak embereket, akiket veszélyesnek tart.


Ha mindenki listázva lesz, akkor már nem lesz értelme a listának.

2023. febr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, hogy egy Gyurcsányra vonatkozó kérdésnél minden válasz a Fideszről szól:) Ezeknek a szerencsétleneknek milyen becsípődésük van, hogy mindenben, mindenhol Orbánt látják?


Valljátok be kedves ellenzékiek, titokban szerelmesek vagytok a Fideszbe:)

Csak szólok: jön a Valentin nap, vegyetek virágot is.

2023. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%

Tehát, amikor Gyurcsány eljut 12 évnyi fideszes kormányzás után, hogy szerinte azt kell csinálni, amit a fidesz lassan évtizedek óta csinál, akkor ő megőrült, de a fidesz nem. :DDD


#11

"Én eddig minden választáson a Fideszre szavaztam. Senki nem listázott soha."

Azért mert te nem tudsz róla, még létezik.

Bizony, adott esetben szépen azt is írják, hogy FB-on ki mit like-ol be és ez alapján tartanak fenn a fidesznél a választókról egy profilt.

Ebben a profilban vezetik, hogy mennyire mozgósítható az adott személy, mik az elérhetőségei stb.


Igen, el illegális és ezt használja a fidesz.


Hangfelvételek és videók is bizonyítják, hogy ez létezik: [link]

2023. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

12-es, Bocsi, de elképzelem, ahogy ül a bunkó otthon egy sámlin a panelban, valahol a 8. emeleten, 42 négyzetméteren és egy csivavának mondogatja napokik, hogy Óbánviktor, óbánviktor....harapj morzsi, harapj, torokra:)


Sivár egy életed lehet :)


Aztán jön szegény postás, hogy Bátyám, meghoztam a nyugdíjkiegészítést, amiről Óbánviktor beszélt a tévében, erre a csivava nekiesik.


Mézgacsalád 2023.

2023. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%
A felesége nagyapja egy véreskezű komcsi volt, az alma nem esett messze a fájától. Ha lehetősége lenne Gyurcsánynak arra, hogy ismét ránk lövessen, mint 2006-ban tette, megtenné. Addig jó nekünk, amíg Orbán Viktor miniszterelnök Úr van hatalmon.
2023. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

" Gyurcsány Elmebeteg "

Nincs mit tenni. Nézd meg régi videóit, nem kell szakembernek lenni, hogy felismerd a pszichopata és a roggyant elme kétséget kínzáró jellemzőit.

2023. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!