Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan lehet tudni biztosra,...

Honnan lehet tudni biztosra, hogy nácit támadtak meg az antifák?

Figyelt kérdés

A sztorit már legtöbben tudják, egy csapat sunyi, patkány módon hátulról viperával megtámadott, leütött és megvert egy embert. Sokan itt örömködnek, hogy "ezaz, szemét náci magkapta!"

És honnan lehet tudni, hogy náci volt az áldozat?



2023. febr. 11. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Honnan lehet tudni, hogy antifák voltak?
2023. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem még sehonnét.
2023. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Ők csak megvédeni akarják a normális embereket a náciktól. Hogy ki a normális és ki a náci, azt ők döntik el. A 20. század történelmében járatosabbaknak ismerős lehet ez.
2023. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fsms ***** válasza:
81%

Ilyen aggresszió bűncselekmény, semmivel nem magyarázható.

Remélem évekre leültetik őket.

Az, h pontosan mi volt a motiváció , derítse ki a rendőrség, ez a feladatuk.

2023. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Jó, mert már nácinak nevezik azt is, aki szerint egyes kisebbségek körében több a bűnöző. Vagy aki szerint nem lehet férfiból nő és fordítva. Vagy aki büszke a nemzeti identitására vagy történelmére. Vagy aki ragaszkodik a hagyományokhoz. Vagy aki szerint a fehéreknek is joga van az otthonukhoz. Vagy aki nem akar migránsokat stb. Ezt mind a liberálisok teszik, ezek a kis Lenin-fiúk pedig átviszik a gyakorlatba az ő elméletüket.
2023. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

#5 Ha fideszeseket és Mi Hazábkosokat vernek akkor engem nem zavar. Lehet sírni miatta. Xd


Betyàrsereg is van, akkor lehet antifa is.

2023. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
#5: Ha a betyársereg csinált volna hasonlót, már a fél világ ezen őrjöngene, Magyarországon a nácizmus újjáéledését vízionálnák. De ha szélsőbaloldaliak ténylegesen összevernek valakit, azzal semmi bajotok nincs. Jó tudni, hogy kikkel is tartoztok össze...
2023. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

"#5 Ha fideszeseket és Mi Hazábkosokat vernek akkor engem nem zavar. Lehet sírni miatta. Xd"


Majd ha legközelebb netalán a hozzád hasonlót verik meg akkor lehet bennünket sem fog annyira. Mit szólsz?

2023. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
#8 Nyugodtan, én tudok èlni horogkereszt, brodalmi sas, meg egyéb náci jelkèpek viselèse nèlkül is, úgyhogy vèdve vagyok. Xd
2023. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

"#8 Nyugodtan, én tudok èlni horogkereszt, brodalmi sas, meg egyéb náci jelkèpek viselèse nèlkül is, úgyhogy vèdve vagyok. Xd"


Majd erre akkor visszatérhetünk ha valóban "nácit" támadtak meg.

2023. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!