Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok vele úgy, hogy...

Csak én vagyok vele úgy, hogy abszolút nem sajnálom sem a debrecenieket, sem a gödieket?

Figyelt kérdés

Április 3-án döntött a nép. Mindenki ismeri Orbán rendszerét, nincs új a nap alatt. 12 éve ez teljesen rendben van az embereknek. Akkor mire ez a felháborodás? Hisz teremtik a munkahelyeket, igaz, inkább ukránoknak, nepáliaknak, indiaiaknak, indonézeknek, de istenért, na, teremti!!

Nem tudom őket sajnálni 1 percig sem. Remélem, jó szennyezett ott a víz, elvégre nincs aki ellenőrizze. A katvéd csak kirakat. Én még több akksigyárat kívánok magyarországra, sok-sok szennyezéssel, mérgező vízzel, kihalt erdőkkel. Hisz ezt kívánta magának az istenadta magyar nemzet. Az összes többi, normális ország legalább a mi kárunkon, de kizöldül.



2023. febr. 13. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Sokkal nagyobb a hype, mint a valós helyzet. Az interneten kiborulnak, mint a KATA megszűnésénél, de a valóság az, hogy a gyakorlatban senkit nem érdekel az akkugyár.
2023. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem igazán vannak mérgező vizek, csak ti fejetekben. Gödnél sem találtak semmi határértéket meghaladót.
2023. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
2 Úgy hogy betemették a kutat és nemtudtak nem nehéz határérték alatt maradni
2023. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%

kérdező: nem akarlak dicsérni, mert nem is lehet...

Debrecentől távolabb lesz a gyár - a TEVA, a Richter (gyógyszergyárak) sokkal közelebb vannak a lakóterületekhez, veszélyesebbek is, és még sincs semmi baj, ezért nincs is tiltakozás ellenük (sem)!

Nehogy elhidd már, hogy Debrecenben össznépi ellenállás van! Miért lenne?

Mert Ungár Petikéék elhintettek egy csomó hazugságot?

Ugyan-már.

2023. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
4 Elég káros az akumulátorgyár
2023. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
3 - és miért Debrecenben vergődtök a feltételezéseitekkel, amikor Gödön tárt karokkal várnának a "valós mérgezéseikkel"???
2023. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
A nép nagyon megérdemelne egy Huxitot.
2023. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyik ismerős fia a komáromi sk batteryben dolgozik, és havonta járnia kell szűrésre és 2 év után kötelezően más területre kell helyezni. Biztos nem mérgező :D

Sebaj, kicsit felpörög majd a kemoterápiás gyógyszerek biznisze, abba is rengeteg lóvé van.

Lesz még magyarorszag onkológiai nagyhatalom is

2023. febr. 13. 20:34
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Ismim gödi, arulja a hazát 1 éve...es senkinek se kell.

Fél éve félaron futtatja de nulla.

Valahahogy a rákban történő kínhalál csak orbán szerint pozitív.

Hazaáruló patkány ez az ember hogy ezt teszi a honfitársaival.


Ge ci szar szitu.

Full drágán veszel egy ingatlant.

Ráépítesz 1 házat és ér 300 millát.

Erre a fidesz odaba sz a kertbe egy akugyárat és 15 milláért se kell senkinek az ingatlan onnantól.

2023. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekek

1 az államnak nincsen pénze

2 ezek lopnak de rendesen

3 nincs ingyen pénz

Szóval akik csak azért szavaztak a fideszre mert a Gyuri rosszabb mégis mit éreznek?

Megérdemlik.

15 misit bármikor kifizették egy Gödi házért

2023. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!