Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepő vagy nem az, hogy a...

Meglepő vagy nem az, hogy a Kutyapárt a legnépszerűbb ellenzéki párt a fiatal korosztály körében?

Figyelt kérdés

[link]


Ők se a Fideszt, sem a balos ellenzéket nem támogatják.


2023. febr. 14. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem igen, mert általában amit én gondolok az nem túl népszerű. Én is utálom a fideszt és a baloldalt is. Szóval ez most meglepett.
2023. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem lepett meg.

Ők az egyetlen értlemes alternatíva, a többi mind mehetne a sülyesztőbe.

2023. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszont ami megnyugtató, hogy minden vizsgált korosztályban a Fidesz a legnépszerűbb párt
2023. febr. 14. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez megnyugtató lenne?
2023. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#3

Nekem jobban tetszenek a tanultság és pártok támogatottsága közti összefüggést kereső kutatások:) de manapság úgy is menő az anti intellectualism, szóval szinte biztos vagyok benne, hogy nem fog ez téged érdekelni vagy még jobb, statisztikailag irreleváns "de van kivétel" érvet hozol fel.

2023. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért erre ne vegyél mérget 5-ös, hogy aki magasabban művelt, vagy tájékozottabb, olvasottabb, az feltétlenül az egyesült ellenzékre szavaz, mert ilyen összefüggés nehezen lenne kimutatható
2023. febr. 14. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Éppenséggel 5ös nem is írt ilyet..
2023. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!