Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várjátok már a holnapi évérték...

Várjátok már a holnapi évértékelőjét Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen
2023. febr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Készítem a popcornt.
2023. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Tojok rá, nem is tudtam róla hogy van ilyen, de biztos vagyok benne hogy ezekről fog szólni: hábi, Tyúúúúcsááááány, balódal, soros, tyúúúúcsááááány, hanyatló nyugat bezzeg a szovjetúnió, soros, zeu, prüsszel, tyúúúúcsááááány, és a lényeg hogy a kormány semmi rosszról nem tehet (fentiek a hibásak), viszont minden jót személyesen orbán viktor intézett el....
2023. febr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Elmondjam, mi lesz benne? Migráncs, Prüsszel, Soros, Gyurcsány, bukott dollárbaloldal, rezsicsökkentés, orosz gáz, Ukrajnának végre békét kellene kötnie mindenáron, nem támogatjuk a háborút, háborús infláció, nem működő szankciók, 97 százalék elutasította, recesszió az EU-ban, korrupció az EU-ban, bezzegmagyarország!

Uncsi...

2023. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Fogadjunk hogy maszturbálni is fogsz közben kérdező krumplival a seggedben.
2023. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#6: Érdekes, nekem ilyen nem jutott volna eszembe. Neked honnan?
2023. febr. 18. 00:36
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Összefoglalom előre (vigyázat, spoiler!):


"Mindenki, de abszolút mindenki MINKET TÁMAD, intergalaktikus szinten is, kizárólag ezért - meg az általunk is megszavazott brüsszeli szankciók és a háború miatt - van ennyi baj az országunkban, inflációtól élelmiszerárakig! De mi kimaradtunk a háborúból és nemet mondtunk a szankciókra, amiket megszavaztunk (arra most ne térjünk ki, hogy azoknál, akik nem maradtak ki a háborúból és a szankciók alól sem kaptak felmentést, hogy lehet sokkal kisebb, ötödakkora a háborús infláció meg a szankciós infláció mint nálunk?).


Hihetetlenül erős és világszinten is befolyásos ellenzékünk van, ők irányítják Brüsszelt is, kizárólag miattunk nem kapunk EU-s pénzeket, semmiképpen sem az én meg a Szijjártó Peti balf@szsága miatt!


Gyertek, b.zizzunk is egy alig burkoltat. LMBTQ! Megvédjük a gyerekeinket!


Nem tudom, említettem-e már: Magyarországot támadják! Szerencsére Ukrajnát nem támadják, ezért oda ne is küldjünk fegyvereket, győzzön csont nélkül Oroszország. Mi a béke pártján állunk - és az oroszokén!


A Nyugat hanyatlik, Európának jobban fájnak a szankciók mint Oroszországnak! Oroszország nagyon jól van, sose jobban, a magyar gazdaság után galaktikus mércével mérve is a legjobb a helyzete!


Európa viszont haldoklik - hát most rúgjunk bele!


Jaj, majd' elfelejtettem megemlíteni: Magyarországot támadják!


Esetleg megemlíteném még Sorost, a dollárbaloldalt (mondjuk el háromszor együtt, gyerekek, hogy rögzüljön a szó, mint az orwelli-orbáni újbeszél legújabb panellje, ismételjétek utánam: dollárbaloldal, dollárbaloldal, dollárbaloldal).


Dakota közmondást, székely viccet most nem mondok, ne haragudjatok, most komoly, gondterhelt arccal beszélek, mert Magyarországot támadják (talán már említettem).


De ha akarjátok, Sorosról, a háborúról, a szankciókról, a szankciókról, a szankciókról, Brüsszelről mondhatok még két frappánsan képzavaros mondatot. A migrációt már kicsit én is unom, bocsi, főleg, hogy nincsen is már vagy 8 éve problémánk vele, de helyettük itt vannak a b.zik, akik mind pedofilok.


Végezetül szeretném megemlíteni, hogy Magyarországot támadják. A dollárbaloldal az ellenséggel van! Én megvédelek a támadástól, kedves népem! Mindentől megvédelek, amit kitaláltam, ígérem!


Mindezek mellett néhány fontos szót szeretnék még elismételni többször: magyarok, a magyar emberek, brüsszeli bürokraták, a magyar emberek, dollárbaloldal, nemzet, a magyar emberek, soros, sorosista, a magyar emberek. Továbbá szankciók, brüsszeli szankciók, háború, béke, a magyar emberek. És így tovább...


Ami pedig mindenképp kiemelendő: liberálisok. (Pfúj, azok undorító férgek - tudom, miről beszélek, magyarok, én is az volt vagy tíz éven át, csak nézzetek a pofámra, mivé változtatott!) Úgyhogy: liberálisok, liberálisok, liberálisok.


Végezetül egy frappánsan semmitmondó leütés és egy lelkesítő lozinka.


Pl. Kicsi vagyok, székre állok, én még a holdról is látszok. Hajrá magyarország hajrá magyarok!"


Kb. erre lehet számítani. Ne izguljatok nagyon! Viszont ha nagyon hiányzik a vezér, írjatok privátban és szerény összegért bármikor írok kész Orbán-beszédet! Hajrá magyarország, hajrá pirosletta, hajrá előre-hátra!

2023. febr. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos vagyok benne, hogy a fele a Schadl-Völner-ügyről fog szólni, és hogy légyszi bocsássanak meg a magyarok, eskü meg fog javulni a fidesz, már tényleg csak egy kicsit kell várni hozná.
2023. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Templomból kifelé jövet tartja majd?
2023. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Ember! Most jövök az évértékelőről!
2023. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!