Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit tartotok a legalkalmasabbn...

Kit tartotok a legalkalmasabbnak a miniszterelnök-jelölti posztra?

Figyelt kérdés
A Nézőpont Intézet szerint a sorrend: Orbán 49%, Dobrev 13%, Toroczkai 7%, Donáth 6%.

2023. febr. 20. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor
Dobrev Klára
Toroczkai László
Donáth Anna
67 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint mindenki a saját pártja kijelöltjét tartja a legalkalmasabbnak, vicces. Eléggé csőlátásúak az emberek.
2023. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
30%
Egyik sem.
2023. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
9%
Egyértelműen Toroczkai Lászlót, mert ő magyar.
2023. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
77%
3as, mi a magyar pontos definiciója? Hogy lehet valakiről megállapitani, hogy magyar?
2023. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
72%

"Ezek szerint mindenki a saját pártja kijelöltjét tartja a legalkalmasabbnak, vicces. Eléggé csőlátásúak az emberek."


Tehát szerinted ha valaki szavaz egy pártra, nem annak a jelöltjét kell legalkalmasabbnak tartania, hanem egy másikat. Igazad van, az emberek rendkívül csőlátásáúak. Muhhahahhhahhahha...

2023. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
22%

"3as, mi a magyar pontos definiciója? Hogy lehet valakiről megállapitani, hogy magyar?"


Magyarként gondolkodik Magyarországért él, magyar érdekeket képvisel. Nem annyira nehéz megállapítani egy magyar embernek, mint neked.

2023. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
24%

"mi a magyar pontos definiciója? Hogy lehet valakiről megállapitani, hogy magyar?"


Ha nem lennél ilyen retek disszidens eleve fel sem merülne Benned ilyen kérdés. Egy magyar ember tudja mi az, magyarnak lenni.

2023. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
25%
Torockai. Azon túl, hogy az egyetlen magyar köztük, az egyetlen hazafi, nacionalista, nem szociopata.
2023. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
76%

7es, azt értem, hogy én retek vagyok-midnig is tudtam, csak nem sejtettem-, de, te honnan tudod, hogy amit te tudsz az egyenlő magyarnak lenni?

nem arra vagyok kiváncsi, hogy én mi vagyok, hanem, hogy honnan lehet ezt tudni?

2023. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
10%

"Egy magyar ember tudja mi az, magyarnak lenni."


Hagyjad már! Majd pont ilyen fogja tudni? Ezek még a katonai szolgálatukat se töltötték ki. A haza fogalma számukra ismeretlen egyetlen dolgot tudnak, disszidálni. Ha pedig hábi törne ki sárga foscsíkot húzva maguk után hasítanának Hegyeshalomig. Amivel akkora baj nem volna, az ilyenek takarodjanak is az országból, de még erre büszkék is. Meg harcolnak a buzulásért, persze csak szóban meg vonaglással. Ekkora Lordok. xD

2023. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!