Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy a Mihazánk?

Fidesz vagy a Mihazánk?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek. Olyan válasz nem érdekel, hogy "egyik sem" mert leginkább itt arra vagyok kíváncsi, hogy a többség melyiket tartja a nagyobbik rossznak és miért.

2023. febr. 20. 19:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

30

Igen, mer akik nem értenek velünk egyet, azok általában olyanok, akik pl antiszemiták,vagy romaszegregációt követelnek, próbalják terjeszteni, hogy a homo/bi-és transzexualitás termémészetellenes bűn, meg hogy a tinik és felnőttek nehogy lefeküdhenek egymással (még ha szerelmesek, akkor se) csak mert az egyik nincs 18

És igen vannak olyan kérdések, amikről szabad a vita:drogpolitika, szociálpolitika, gazdaságpolitika stb de aki NATO-és eu-ellenes rasszista az nem normális

2023. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
ISZOMM
2023. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
75%

31: és ha rasszista vagyok, akkor mi van?!? Az meg sem fordul a fejetekben, hogy sértegetés helyett megvizsgáljátok a dolgok OKÁT?!? Vajon miért utálják és félik ennyien a cigányokat? Miért nem az eszkimókat, az arab gyros-ost, vagy a kínai egyetemistát utáljuk?!? Nem gondoltatok bele abba, hogy nem véletlenül alakult ki a rasszizmus a magyarokban? Hogy valami mégse stimmel, ha az erőszakos bűncselekmények jelentős részét cigányok követik el, annak ellenére, hogy (még) ők vannak kevesebben?


Eszedbe jutott egyáltalán, hogy mondjuk engem megkérdezz, hogy miért utálom a cigányokat?

Dehogy jutott eszedbe... libsiknél ez nem szokás. Ha valaki nem ért egyet velük, akkor azt be kell támadni. Ennyit tudtok.


Gyűlölöm a Fideszt, de bevallom, annak örültem, hogy a baloldalnak olyat behúzott a választáskor, hogy még azóta is szedegetik a kipergett fogaitokat a szavazófülkéből. 👊🦷

2023. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
33 tudod nálunk, liberálisoknál alap, hogy minden ember egyenlő. És nem igaz, hogy minden cigány bűnöz. Mi liberálisok pont ezért ztasítjuk vissza a cigánybűnözés szót, mert-bár vannak ugyan akik valóban bűnöznek, mint Gáspár Győző, vagy Galambos Lajos-de ez sértés azon romákranézve akik tisztességes életet élnek. Na meg nektek jobbosoknak elkéne gondolkodni, hogy pl lehet szociális okból bűnöznek, és börtön helyett segélyt adni
2023. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
78%

34.🤢 Bloöááá 🤮

Nem egyenlő minden ember. Egy tisztességes, munkavállaló, az együttélési normákat betartó becsületes, büntetlen előéletű ember felsőbbrendű egy munkakerülő, ész nélkül szaporodó, együttélésre képtelen erőszakos börtönviselt bűnözőnél.


Vannak tisztességesek? Vannak. De ha egy népcsoport többsége selejtes, akkor köszönjük, de nem akarjuk őket az életterünkbe.


Szociális okokból bűnöznek??? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Azért bűnöznek, mert ilyenek. Erőszakos, agresszív népek. Már a néhány éves kölyök is verekszik. Az iskolákban terrorizálják a magyar gyerekeket szórakozásból. Az utcán idegenekbe belekötnek, mert az nekik jó poén.

Ezek azt élvezik, ha árthatnak másoknak.


Na EZÉRT utálják a fajtájukat.

Én meg a hozzád hasonló liberálisokat is. Tudod mi kellene ezeknek?


Verés. Fájdalom. Kín. Összevertek egy embert az utcán? Nem kell ide börtön, vagy ilyesmi. Bevinni őket egyesével egy szobába...


... és addig verni őket, amíg meg nem törnek. Verni, amíg mozog. Ütni, rúgni, pofozni. A végén felemelni a fejét, beletartani a kamerába, és kényszeríteni a bocsánatkérésre.


Ezek ebből értenek. Nem a börtönből meg a közügyektől eltiltástól. Csak az Erőszakból.

2023. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
77%

34

Én még nem láttam olyan cigányt aki tisztességes, olyanok csak a képzeletetekben léteznek

2023. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
77%

34

A hozzád hasonlóknak meg kellene látogatni egy borsodi cigánytelepet, kíváncsi lennék hogy utána mi lenne a véleményed róluk

2023. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
74%

34

"hogy pl lehet szociális okból bűnöznek, és börtön helyett segélyt adni"


Aha, na az valóságtagadás ami ide jutatott minket!


Mond csak, az hogy lehet ugyan abban a falúban ,pár házzal arrébb ,ahol a "szociális okból bűnöző" cigányok bűnöznek, hogy lehet az hogy Józsi bécsi, meg Irén néni a nevetséges nyugdíjából kijön, nem bűnözik "szociális okokból ",és még a portájuk is rendben van?


Bele gondoltatok már valaha hogy mi van ha nincs igazatok?

Hogy mi van ha a sok magyar tényleg azért utálja a cigányokat mert elfogadhatatlan a viselkedésük mindenki máshoz képest?

Hogy ti ezek alá adtok lovat, minden alaklommal, mikor nem vagytok hajlanak elfogadni a tényeket, hanem minden féle hazugsággal magyarázzatok hogy miért ilyenek?

Ha cigányokról van szó, akkor hirtelen rögötön neki álltok "gondolkodni" az előzményekről, hogy azért ilyenek ,mert az előzmények (ide tetszés szerint lehet valami hazugságot mondani ahogy szoktátok)

Ha azon kéne gondolkodni hogy mi váltja a többségi társadalom ellenszenvét akkor nincs gondolkodásakor rasszista -náci ,és kész! ..


Bele gondoltatok már hogy minden alkalommal legalizáljátok azt a deviáns életformát amival pokollá teszik a normális emberek életét?

És mi a végső cél?

Mi lesz veletek szerintetek?

Majd Ti kimaradtok az cigányeröszakból ?

Azt hiszitek?

Szerinted ennek a néninek a szegény "szociális okból" bűnöző megkérdezte a politkia hovatartozását?


UI:kaptak, és kapnak segélyt, azért lettek ennyien.

Hogy bevált!

2023. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
68%
38 vagyok,a link lemaradt: [link]
2023. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
21%
Ha minden kötél szakad, akkor inkább a Fidesz. A Mi hazánk totálisan elvakult. A Fidesz legalább (a pénz miatt) az EU-ban képzeli el Magyarország jövőjét és ez valamilyen szinten korlátozza őket. A Mi hazánk szerintem pillanatok alatt kivezetne minket az EU-ból, és akkor aztán semmi fék nem lenne.
2023. febr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!