Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros mit láthatott Orbánban,...

Soros mit láthatott Orbánban, hogy megfinanszírozta a karrierjét?

Figyelt kérdés
Soros magas képességű embereket finanszíroz meg. Ilyenek a gazdagok. Oda tesznek pénzt ahova érdemes, bevétellel kecsegtet. Orbánban aki egy romára hajazó vidéki kis "senki" mit láthatott a nagy Tőzsdeguru?
2023. febr. 25. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Orbán csak kihasználta a helyzetet.


Az egyik munkahelyem nekem is kifizetett egy jó drága nemzetközi képzést.Tanulmányi szerződést meg nem kötöttek a hülyék.

6 hónap után átmentem olyan helyre, ahol meg közel 40 százalékkal magasabb alapbért tudtam kialkudni.


Én is kihasználtam azt a céget, bár egy multinak, nem hiszem,hogy tétel egy 3100 eurós képzést.

2023. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Ez nem így volt, hogy személyesen támogatta.

Előre gondolkodtak, hogy képezzenek maguknak katonákat a térségben, ezért rátelepedtek a politikai, gazdasági felsőoktatásra, fizettek képzéseket. Ha volt is valamilyen válogatás, azt már az itteni embereikre bízták, hiszen ők ismerik jobban a terepet, hogy ki a megbízható, beszervezhető, ki rendelkezik a megfelelő háttérrel.

2023. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
ja, és persze a médiára
2023. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Simicska szerint Orbán nem biztos , hogy visszautasította amikor az oroszok felkérték ügynöknek sok évvel ezelőtt, tehát valszeg az oroszok hypolták fel Sorosnak Orbánt.
2023. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Orbán már akkor is megtévesztett mindenkit, nemcsak Sorost, de egyetemi oktatóit is....ez a pszichopaták sajátos képessége.
2023. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
A fidesz 12 éve folyamatos kétharmaddal nyer és az ellenzék továbbra is teljesen leszalámizva vergődik. Ehhez akármilyen módszerekkel is érik el, tehetség kell és masszív gátlástalanság. Soros ezt látta Orbánban és remélte, hogy jó kihelyezett végrehajtó lehet belőle
2023. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Orbán beleköpött Soros levesébe, mivel volt önálló világképe, és nem teszett neki, amit ez a gazember elképzelt.
2023. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Téveszmét.
2023. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
A szerencsétlenségünk az hogy megválasztották miniszterelnöknek... a képességeit jól igy nem tudja megmutatni.. Árt az országnak és a magyaroknak.
2023. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

"nem teszett neki, amit ez a gazember elképzelt"

Peeersze... ezért pucsítottak neki 30 éven át. 🤣

[link]

2023. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!