Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért támogatják ennyien a...

Azért támogatják ennyien a háborút, mert depressziósak?

Figyelt kérdés

Sok olyan hozzászólást láttam, hogy legyen háború, mert akkor legalább nemcsak nekem sz*r, hanem másnak is. Azt remélik, ha háború lesz Magyarországon, akkor felborul a rend, és nem kell majd a rezsivel törődni, nem kell majd számlákat fizetni, mert végre mindenki el fog majd menni vagy háborúzni fog.

De olyat is olvastam már, hogy az atomháborúnak is örülnének, mert legalább meghalnak.

Sokan csak az izgalmat akarják.



2023. febr. 28. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mentálisan betegek, az biztos. Amúgy mért ne kéne számlákkal törődni? Attól nem lesz ingyen semmi, mert háború van.
2023. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos meglett az eredménye annak, hogy több generációnyi férfi nőtt fel Európa szerte úgy, hogy sorkatonáknak nem kellett menniük, de már gyerekkoruk óta megszokták a mozikban és a számítógépes játékokban a lövöldözést és az öldöklést. Így fogalmuk sincs arról, hogy milyen rossz érzés sorkatonának lenni, és mennyire nem szeretnének egy valódi háborúban részt venni.


Nekik ez csak egy műsor, úgy gondolják, hogy mások helyettük megvívják ezt a háborút, miközben ők a tévében és az interneten nézik, hogy éppen milyen fegyvereket kapnak az ukránok, amivel az oroszokat öldöklik. Abba nem gondolnak bele, hogy Oroszország élén egy elmebeteg hatalommániás elnök áll, aki nem fogja örökké tűrni, hogy egyre erősebb, pusztítóbb és jobb fegyvereket küldenek a NATO tagországok Ukrajnának.

Előbb utóbb Putyin agya elborul és beveti az első atomfegyverét. Onnantól kezdve nincs megállás. A sok elkényelmesedett fotelkatona megtapasztalja, hogy milyen a valódi háború. Sírni fognak 24 órán belül, hogy inkább legyen béke.



Én még voltam sorkatona Magyarországon, gyűlöltem, de legalább egy kis fegyelmet tanult az ember és rájött, hogy a nem működő rendszert hogyan lehet kihasználni minimális erőfeszítéssel, ha leleményes vagy és a csapatmunka az erősséged. Ezek a fotelkatonák már a sorkatonaságot se bírnák.

2023. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
#2 Te most is mehetnél sorkatonánk, addig talán még el tudsz számolni, hogy egy két há négy.
2023. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Azért támogatjuk, mert

- megtanultuk a saját népünk történelmét, és utáljuk az oroszokat, mint a szart.

- aztán azért is támogatjuk, mert a szabadság és az önrendelkezés fontos számunkra.

Ilyen egyszerű ez.


És éljen a szabad Ukrajna!

2023. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

"Azért támogatjuk, mert

- megtanultuk a saját népünk történelmét, és utáljuk az oroszokat, mint a szart.

- aztán azért is támogatjuk, mert a szabadság és az önrendelkezés fontos számunkra.

Ilyen egyszerű ez.

És éljen a szabad Ukrajna!"


Azt kifelejtetted, hogy azért is támogatod, mert neked kényelmesebb végignézni, hogy az ukránok adják a vérüket ebben a háborúban annak érdekében, hogy Európát is megvédjék az oroszoktól, miközben neked a kényelemről és esetleg a saját életedről nem kell lemondanod.


Most nagy háborúpárti vagy, de a hozzád hasonlók úgyis majd az elsők között fognak menekülni erről a kontinensről, ha bevetik Ukrajnában az atomot az oroszok.

2023. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ketteske, téged is nagyon kerestelek, már megint elszöktél. Még nem fejeztük be a terápiát!


Dr. Sárkány, igazságügyi elmeszakértő

2023. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ketteske, téged is nagyon kerestelek, már megint elszöktél. Még nem fejeztük be a terápiát!"


Dr. Sárkány, látom véget ért számodra a suli. Ne itt trollkodj, menj inkább Call of Dutyban lövöldözni, neked az való.

2023. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Más eszközökhöz kell nyúlni, ez a terápia úgy látszik nem hatásos. Mert aki ilyet le tud írni, hogy:


"úgy gondolják, mások helyettük megvívják ezt a háborút"


Miért, ki vívná meg? Ő háborújuk, nem a miénk, semmi közünk hozzá, nem is lesz.


Meg hogy a sorkatonaságnál "legalább egy kis fegyelmet tanult az ember". Legfeljebb álmodban. Ennek ellenkezőjét hallottam mindenhol.


Szóval fölösleges itt háborúról lamentálni, mert nem fogunk belépni és az országban sem lesznek háborús cselekmények.


Keresek másik gyógymódot, te meg aludj szépen. Hátha kijózanodsz holnapra.


Dr. Sárkány voltam

2023. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

"Miért, ki vívná meg? Ő háborújuk, nem a miénk, semmi közünk hozzá, nem is lesz."

Az ő háborújuk, nem a miénk?! Felböfögted a Fidesz propagandaszövegét. Innentől kezdve nincs értelme tovább vitatkoznom veled. Sajnálom, de a korábbi tapasztalataim alapján fideszessel nem vagyok hajlandó vitába szállni, nincs értelme.

2023. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért támogatjuk a hábit, mert hős szovjet édestestvéreink értünk is harcolnak.
2023. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!