Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Thürmer Gyula mitől népszerű...

Thürmer Gyula mitől népszerű bizonyos szavazóknál?

Figyelt kérdés

Azt mondják azért, mert kezdettől fogva kitart elvei mellett, ugyanazt hirdeti 30-40 éve. De az nem baj, hogy lejárt kádárista komcsi szöveget nyomat? Vagy ennyire népszerű a kádári felfogás? Kommunistának lenni pedig nagyon gáz, már akkor is az volt, amikor az a rendszer volt. Vagy úgy gondolják, hogy ha lenne kormányon, akkor megint 3,60 lenne a kenyér, a sör meg virsli az meg ingyen?

Nem is baj, hogy ott van jól lent a 0,0001% támogatottságú Mókáspártjával, oda is valók.


2023. márc. 1. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden hülyeségre van vevő. Több-kevesebb. Azt viszont tényleg el kell ismerni, hogy Thürmer nem köpönyegforgató, ugyanazt a hülyeséget nyomja évtizedek óta.
2023. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én követem a Munkáspárt youtube csatornáját, Thürmer kb 90%-ban azt mondja amit a Fidesz.
2023. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Már ő is csak egy megélhetési politikus. Ha nem is 90%-ban, de sok mindenben egy szelet fúj a Fidesszel.
2023. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekes, tekintve, hogy az egyik egy vastagon komcsi kádárista párt, a másik pedig masszív kapitalista, nem tudom mennyi közös témájuk lehet. Abban egyetérthetnek, hogy az ég kék, de hogy sok mindenben, azt erősen kétlem
2023. márc. 1. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!