Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbra Telex, balra Index?

Jobbra Telex, balra Index?

Figyelt kérdés
C.C

2023. márc. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Bújtatott propaganda: Index

Független újság (inkább liberális): Telex

2023. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Az indexet szeretem, bár talán picit jobbos, de leírják ha szar a gazdaság, ha az infláció elviszi a fizetést, és a pozitív dolgokat is, ha éppen van, tehát mindenki megtalálja azt a részt, amit akar.

A telex túl töményen ontja a kormánykritikát, bele lehet fulladni, egy pozitív dolog sincs amit megírnának, vagy ha véletlen jó lenne valami, tuti, hogy a cikk végére lehúzzák, tömény pesszimizmus és a weboldaluk sem annyira könnyen áttekinthető Szerintem. Mintha 3 oszlopba apróhírdetéseket olvasnál.

2023. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

"Független újság (inkább liberális): Telex"


Nem inkább, hanem szélsőségesen! Tehát nem független, liberális propagandát népszerűsít.


És igen, az index sem független, inkább jobboldali.

2023. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
#3 Linkelnél pár cikket, ahol szélsőségesen, liberális propagandát tolnak?
2023. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

A Telex egy szenny. Mióta megpróbálták lejáratni az Evangélikus Hittudományi Egyetemet, nem olvasom.


És mielőtt a libsik lepontoznának, elárulom, hogy az az egyetem aktívan működik, jelenleg 6 nappalis, és 35 esti tagozatos elsőéves jelentkezett. Na erre mit léptek libsikéim?:)

2023. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Na libsik, találtatok valami cáfolni valót?
2023. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!