Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell egy politikust,...

Miért kell egy politikust, nevezetesen Toroczkai Lászlót ilyen tiszteletlenül illetni?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag azon kevés ellenzéki politikus közé tartozik, akit komolyan lehet venni és ő is komolyan veszi hivatását. Tegnapi felszólalását kormánypárti oldalról is respektálták, ezt egy momentumos esetében mikor lehetne? És akkor itt meg olvasom, hogy "Bohóczkai" néven is emlegetik egyesek. Hát mit tett ő ezért, hogy így beszéljenek róla?
2023. márc. 7. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%
Igazad van kérdező, hogy ez valóban felháborító. De ők nem ismerik úgy Toroczkait csak valamelyik oldal propagandával tele tömte a fejüket és ennek alapján ítélik meg. Én is úgy gondolkoztam mint akik fentebb írtak. Aztán egyszer rászántam magam és heteken keresztül csak a Mi Hazánkról informálódtam. Youtube -on is rengeteg videó fent van, mindet megnéztem, és csak akkor változott meg a véleményem. Egy talpig becsületes igazi magyar ember Toroczkai Laci, jelenleg ő az egyedüli olyan ember akit nem tudnának pénzen megvenni. Ehhez képest nem kap megbecsülést, de ez mint írtam azért van mert az emberek többsége szektásodott és jobb vagy bal oldali propagandát fogyasztanak.
2023. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

#10

Kapott egy gumicsontot a NER-től, hogy erősödjön kicsit a választók körében. Nagy ügy.

2023. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
#10 Azt, hogy Schadlt már korábban leleplezte a Direkt36
2023. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%

De nem értem a logikát. Ha nem lenne Mi Hazánk, akkor vagy el sem mennék szavazni, vagy inkább a Fideszre szavaznék a liberálisok helyett. A Mi Hazánk nem osztja meg az ellenzéket, hanem ellenkezőleg: a Fidesztől vesz el szavazatokat.

Akkor mégis hogyan lehetne a Fidesz alkalmazottja?

2023. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

#14

Hát azért, hogy a fideszesek ne balra, hanem rájuk húzzák.

2023. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%
Aki a Mi Hazánkkal szimpatizál, az SOHA nem húzna balra X-et. SOHA.
2023. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16-os akkor a Fideszre sem?
2023. márc. 7. 16:55
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
#16 Ja mert már gyakorlatilag megszűnt a bal és jobb, csak üres lózung mindkettő.
2023. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18%

A Fideszre sem szívesen szavaznának az emberek. Viszont ha az lenne a kérdés, hogy Fidesz vagy baloldal (semmi alternatíva), akkor már inkább a Fidesz. Tudod, a Fidesz a tízes skálán az 1, a baloldal a 0.

Nem unjátok még amúgy a lepontozást, libbantkáim? Hol itt a nagy elfogadás? Vagy csak addig fogadjátok el más véleményét, amíg az egyezik a tiétekkel? 🤣

2023. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!