Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenről Orbán meg...

Miért mindenről Orbán meg Gyurcsány tehet?

Figyelt kérdés
Az utasításokat végrehajtó kisembereket miért nem okolja a társadalom semmiért?
2023. márc. 10. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az országnak jól megy -ezt az emberek természetesnek veszik, hiszen azért választották meg őket (ha nem is közvetlen választással). Ellenben, ha rosszul megy - hibás a vezérkar. Mindegy, ki a fővezér.
2023. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Tévedés:

Ha valami jó történik, akkor az csakis Viktorta műve. Ha rossz történik, akkor az csakis Fletó műve még akkor is, ha már van tizenX éve nem ő kormányoz.

Ezt má sokan így gondolják.

2023. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Mert ők általában egy nagyon apró morálisan megkérdőjelezhető dolgot követnek el, amit megfelelően kompenzál is a fidesz. Pl egy kisember kap pár millióz vagy egy stabil 500-600ezres nettós fizut azért, hogy néha valami apróbb dolgot csináljon, ez pedig szerintem teljesen érthető. Kevesen élnének csak azért sz*rabbul, mert jaj nem szeretnének néha a fidesznek valamit megcsinálni. Én infós vagyok, így megtehetem, hogy a fideszt szidom:D de ha 300ezret tudnék max keresni, akkor 600ezres nettós fizuért kussolnék pl és nyalnék nekik.


De ez ugyan olyan helyzet, hogy a fideszes szavazókat se szabadna nagyon bántani, hogy jaj miétt a fideszre szavaznak. Több száz milliárd forintból működő kommunista szintű propaganda gépezet van az országban, egyszerűen nyílvánvaló, hogy ezzel sok embert megtévesztenek és nem a kis ember tehet erről...

2023. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
#2, ne csak a mára gondolj!
2023. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Anno a nácik felelősségre vonásánál hallottunk ilyet: "én csak parancsot teljesítettem".
2023. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3


Az a baj a magyar emberrel, hogy elhiszi, hogy ezeken az apró morálisan megkérdőjelezhető dolgokon kívül a munkája hasznos a társadalom számára. Pedig a valóság az, hogy ha ezek az emberek meg se születtek volna, akkor jobb lenne a világ. Vagyis a társadalom számára kizárólag negatív hasznuk van.

2023. márc. 10. 10:09
 7/8 A kérdező kommentje:

#5


Jogállamban el se lehetett volna ítélni a nácik többségét.

2023. márc. 10. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Orbán senkitől nem fogad el tanácsot, a saját hülye ötletei alapján kormányoz. Ergo minden hülyeség miatt ő a felelős.

Persze a talpnyalóinak is van felelőssége, hogy minek hajtanak végre minden baromságot, de akkor is fejétől bűzlik a hal.

2023. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!